Córka Natalii Kukulskiej bryluje na imprezie w nowej fryzurze i z chłopakiem u boku. Syn wokalistki również pojawił się z dziewczyną

Anna Dąbrówka

Anna Dąbrówka

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka zabrali dzieci na branżowy event. Pociechy znanej pary pojawiły się ze swoimi drugimi połówkami. Ania zaprezentowała się w nowej fryzurze. Zdjęcia. 

Natalia Kukulska od lat łączy karierę z udanym życiem rodzinnym. Razem z mężem Michałem Dąbrówką zdecydowanie są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Przykładne małżeństwo stanowią już od ponad dwóch dekad, a przez ten czas w ich życiu próżno doszukiwać się skandali. Wręcz przeciwnie – z każdym rokiem udowadniają, że wspaniale się dobrali. Dowodem na to zdecydowanie są ich dzieci.

Wokalistka i perkusista doczekali się trojga pociech. W 2000 roku na świat przyszedł ich syn Jan. Ma on o pięć lat młodszą siostrę Annę, a najmłodsza z całej trójki jest Laura, która urodziła się w 2017 roku. Starsze dzieci już jakiś czas temu wkroczyły na salony. We wtorkowy wieczór Jan i Anna pojawili się boku rodziców na branżowym evencie.

Córka Natalii Kukulskiej pokazała nową fryzurę i chłopaka

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka uwielbiają tworzyć, a upust artystycznej pasji dają nie tylko poprzez muzykę. Małżonkowie we współpracy ze znaną marką biżuteryjną stworzyli autorską kolekcję błyskotek. Wtorkowy wieczór upłynął im pod znakiem eventu z udziałem przyjaciół z show-biznesu. Na czerwony dywan postanowili zabrać także swoje dzieci.

To już kolejny raz, gdy 22-letni Jan i 17-letnia Anna towarzyszą swoim rodzicom podczas branżowej imprezy. Tym razem, pozując obok nich na ściance, cała uwaga zdecydowanie skupiła się na nastoletniej Ani. Córka wokalistki, która również próbuje swoich sił w muzyce, pojawiła się w nowej fryzurze. Długie kręcone włosy przefarbowała na marchewkowy kolor. Zdecydowała się też na mocny makijaż.

To jednak nie koniec zaskoczeń tego wieczoru. Dzieci Natalii i Michała na wydarzenie przyszły razem ze swoimi drugimi połówkami. Jan pozował na ściance z piękną szatynką, a Ania u boku swojej sympatii. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka

Anna Dąbrówka

Anna Dąbrówka

Jan Dąbrówka z dziewczyną, Anna Dąbrówka z chłopakiem

Jan Dąbrówka z dziewczyną, Anna Dąbrówka z chłopakiem

Komentarze

 • Gość Dana pisze:

  Ania Jantar jest napewno dumna z Natalii i jej rodziny. BRAWO!!! Natalio❤tak trzymaj!!!

 • JafgGość pisze:

  Ania tu jak 30 A jest śliczna subtelna Syn widać ma fantazje

 • qdcx pisze:

  No i już się pchają,niekoniecznie talent i to coś,ale za to z nazwiskiem

  • Gość pisze:

   Dokładnie. Żadnego talentu,byle nazwisko i pchają się na ścianki.Za niedługo poprowadzi ta młoda MAM TALENT,chłopak Dzień dobry TVN…Itd.Szok

 • GK1959 pisze:

  Obie ładne,ale młoda z ubraniem przegięła

 • GK1959 pisze:

  Obie ładne,ale młoda z ubraniem przecięła

 • Gość pisze:

  Widać Ania ma taki sam gust co mama – totalnie nie umie się ubrać! Dno i wodorosty!

 • Bania pisze:

  Ania jest piękną dziewczyną po mamie. Jak można wstawiać ujęcia gdzie ktoś ma nienaturalnie wykrzywioną twarz bo ziewa, zmrużył oczy etc. Życzę im żeby byli tak skromni i naturalni jak rodzice ( chodzi mi styl życia będąc w show biznesie a nie o wygląd). Oby też trafili na fajne drugie połówki – nie takie które próbują się promować w mediach na cudzym nazwisku

 • Gość pisze:

  No cóż mogę napisać …może jeszcze dzieci Natalii Kukulskiej wypięknieją i zmadrzeja bo jak narazie to pchają się na salony. Zero pomysłu na siebie …po prostu są dziećmi artystki nic więcej.

  • Gość pisze:

   No cóż zazdrość to najgorsza rzecz nie zazdroscie im tego czego rodzice im dali miłość dobre wychowanie przyszłość myślę że wszystko jest w porządku gościu nie bądź zazdrosny na pewno nie masz tego co oni mają życzę Ci powodzenia i jak ci się uda przejdź do biznesu

  • Gość pisze:

   Syn jest bardzo utalentowanym multiinstrumentalistą, studentem Akademii Muzycznej, gra w kapeli; córka jeszcze nastolatka z świetnym wokalem. Wszystko przed nią
   Dzieciaki ogarnięte, utalentowane, po szkołach muzycznych, uczą się, studiują, rozwijają,…, do czego chcesz się doczepić?
   .. ze rodzice wzięli na swoją własną imprezę własne dzieci?

  • Gość pisze:

   Po twoim wpisie widać, że pojęcia nie masz o tej rodzinie i dzieciach Natalii, ale się wypowiesz i zgonisz.
   Wyjątkowo paskudna baba z ciebie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×