Natalia Kukulska pokazała 4-letnią córkę. Laura odziedziczyła po mamie prawdziwą burzę loków. Jak ona wyrosła!

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska pokazała nowe zdjęcie najmłodszej córki. Do sieci rzadko trafiają zdjęcia Laury, dlatego dla fanów jest to prawdziwa niespodzianka. Zobaczcie jak bardzo wyrosła pociecha wokalistki. 

Natalia Kukulska w show-biznesie zadebiutowała kilka dekad temu. Na scenie stanęła, będąc małą dziewczynką. Wykonała piosenkę Puszek Okruszek, czym zdobyła sympatię pierwszych fanów. Na tym utworze wychowały się kolejne pokolenia najmłodszych. Od tamtej pory w jej życiu wiele się zmieniło. Nie tylko dojrzała, ale także jej kariera zdecydowanie nabrała tempa. Obecnie jest jedną z najbardziej zapracowanych wokalistek w kraju. Regularnie wypuszcza nowe albumy, a każda z jej kolejnych piosnek zdobywa grono wiernych słuchaczy. Jest też doskonałym przykładem na to, że wielką karierę można połączyć z bardzo udanym życiem rodzinnym.

Z powodzeniem realizuje się nie tylko w show-biznesie, ale także jako żona i mama. Ponad dwie dekady temu poślubiła Michała Dąbrówkę. Połączyła ich nie tylko wielka miłość, ale też pasja do muzyki. Zakochani od wielu lat tworzą jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, która może się pochwalić długim stażem.

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę

Natalia i Michał doczekali się trójki dzieci. Jako pierwszy na świat przyszedł ich syn Jan. W czerwcu tego roku obchodził swoje 21. urodziny. Chłopak odziedziczył po rodzicach zamiłowanie do muzyki i ma już na swoim koncie pierwsze utwory. Niedawno 16. urodziny obchodziła starsza córka wokalistki, Ania. Nastolatka również jest związana z muzyką, a po mamie może się pochwalić nie tylko niezwykłą urodą, ale także talentem wokalnym. Ma już za sobą pierwszy udział w reklamie znanej marki spożywczej.

Michał i Natalia po raz trzeci zostali rodzicami na początku 2017 roku. Wtedy na świat przyszła ich córeczka Laura. Starsze dzieci pary często towarzyszą im na salonach, ale rodzice konsekwentnie chronią wizerunek najmłodszej pociechy. Rzadko pojawia się ona nawet w publikacjach gwiazdy w social mediach. Dzisiaj Natalia postanowiła zrobić wyjątek i pokazać jak bardzo wyrosła dziewczynka. Podzieliła się kadrami z rodzinnych wakacji. Najpierw pokazała imponującą roślinność, a na kolejnych kadrach zaskoczyła zdjęciem małej Laury.

Magiczna godzina – napisała.

Widzimy 4-latkę, która biegnie i beztrosko się bawi. Ma na sobie śliczną sukienkę w kratę i wygodne buciki. Widać, że Laura sporo wyrosła od czasu, gdy mama pokazała po raz ostatni jej zdjęcie. Nie sposób też nie zwrócić uwagi na jej włosy. Widać, że po Natalii i starszej siostrze Ani odziedziczyła burzę loków.


Natalia Kukulska z mężem

Natalia Kukulska z mężem

Laura Kukulska

Laura Kukulska

Laura Kukulska

Laura Kukulska

Komentarze

 • Gość marika pisze:

  Wspaniała mama i żona Tylko brać należy wzór z takiej rodziny która w śród celebrytów jest rzadkością życzę rodzince dużo dużo zdrowia radości z dzieci i cieriwosci.

 • Gośc pisze:

  Wspaniała kobieta imama i sukcesy zawodowe i mąż rodzina gratulacje

 • Gość pisze:

  Laura Dąbrówka a nie Kukulska.

 • Gość pisze:

  Laura nie ma zniewalającej urody.

 • Gość pisze:

  Od lat z podziwem patrzę na Panią Natalię , Jej rodzinę. Cudnie !!!

 • Dani pisze:

  Piękna miłość ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Paula pisze:

  Natalia to wspaniała mama piosenkarka pamiętam ja jako 2 łatkę śledzę jej talent od kilkunastu lat dziś jestem babcia mam 3 wnuków jeden zakończył muzykę po tragedii rozpadł się zespół drugi wnuk nadal nagrywa i komponuje i jak nie być Dumnym z dzieci i wnuków Pozdrawiam Natalię i jej wspaniała rodzinę

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×