Szukaj

Natalia Kukulska świętuje 16. urodziny córki. Opublikowała serię zdjęć Ani. Na jednym są nie od odróżnienia

Natalia Kukulska, córka Ania

Natalia Kukulska, córka Ania

Natalia Kukulska świętuje 16. urodziny córki. Z tej okazji pochwaliła się w sieci zdjęciami ślicznej nastolatki. Nie brakuje też pięknych życzeń. Wokalistka pęka z dumy.

Natalia Kukulska w show-biznesie zadebiutowała już kilka dekad temu. Na scenie stanęła jako mała dziewczynka, wykonując piosenkę Puszek Okruszek, czym zdobyła sympatię pierwszych fanów. Od tamtej pory w jej życiu wiele się zmieniło. Nie tylko dojrzała, ale także jej kariera zdecydowanie nabrała tempa. Obecnie jest jedną z najbardziej zapracowanych wokalistek w kraju. Regularnie wypuszcza nowe albumy, a każda z jej kolejnych piosnek zdobywa grono wiernych słuchaczy. Jest też doskonałym przykładem na to, że wielką karierę można połączyć z bardzo udanym życiem rodzinnym.

Wokalistka od ponad dwóch dekad jest w bardzo szczęśliwym związku. W 2000 roku poślubiła perkusistę Michała Dąbrówkę, a małżonkowie do dzisiaj stanowią kochające się małżeństwo. Doczekali się także trojga dzieci. Ich najstarszy syn Jan w czerwcu skończy 21 lat, córka Anna właśnie obchodzi 16. urodziny, a najmłodsza Laura ma zaledwie 4 lata.

Natalia Kukulska świętuje 16. urodziny córki

Natalia chroni w sieci wizerunek swojej najmłodszej córki. Jednak dwie jej starsze pociechy są doskonale znane w mediach. Oboje podzielają pasje swoich rodziców i postanowili związać się z muzyką. Jan nagrywa pierwsze utwory, a Ania spełnia się jako wokalistka. Ma już za sobą udział w spocie reklamowym znanej marki. Starsze dzieci Kukulskiej chętnie towarzyszą jej także na czerwonym dywanie. Ostatnio rodzina pojawiła się razem na premierze jej najnowszej płyty Czułe struny.

Mama i córka mają ze sobą doskonały wręcz kontakt. Na Instagramie artystki często pojawiają się zdjęcia z ich wspólnych wypadów. Dzisiaj gwiazda postanowiła pochwalić się w sieci bardzo ważnym wydarzeniem. Ania skończyła 16 lat. Dumna mama nie może się nachwalić swojej nastolatki.

Hasło „sweet sixteen” zdecydowanie nie definiuje mojej córki Ani. Choć bywa i słodka i dziś stała się szesnastoletnia. Mówi o sobie, że ma starą duszę… słuchając jej refleksji, obserwując jej duchowy rozwój i pracę w pogłębieniu swojej świadomości – zaczynam w to wierzyć. Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać choć umiem i byłoby za co… pewne rzeczy widać też gołym okiem.

Natalia w obszernym wpisie przyznała, że relacja między nią a Anią jest wyjątkowa. Wokalistka wyznała również, że wypad do Szwecji, z którego zdjęcia ostatnio trafiły do sieci, był ich wyprawą urodzinową:

Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham. Dumnam. Urodzinowo wiwatuję do świata!!! Ps. Zdjęcia pochodzą z naszej wycieczki urodzinowej do Sztokholmu. Jak to się mówi „Quality time”…

Internauci zwrócili uwagę na jeden z portretów Ani, jaki opublikowała Natalia. Dziewczyna wygląda na nim niemal identycznie jak jej matka, gdy śpiewała swoje pierwsze dorosłe hity takie jak W biegu i Piosenka światłoczuła.

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska – córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Pod nowym wpisem nie brakuje oczywiście zachwytów dotyczących urody obu pań. Trzeba przyznać, że Ani trafił się idealny zestaw genów. Pojawiło się też mnóstwo urodzinowych życzeń dla nastolatki, do których i my się przyłączamy.


Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Natalia Kukulska - córka Anna Dąbrówka kończy 16. lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×