Katarzyna Dowbor zdradziła, kto pokrywa koszty remontu w programie „Nasz Nowy Dom”. Ile płacą uczestnicy?

Zmiany w obsadzie programu „Nasz nowy dom”

Zmiany w obsadzie programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor od samego początku prowadzi program Nasz Nowy Dom. Gwiazda zdradziła, kto pokrywa koszty gruntownych remontów. Ile płacą bohaterowie formatu?

Nasz Nowy Dom to program, który już od pierwszego docinka podbił serca widzów. Do reality show zgłaszać się mogą rodziny, które żyją w skrajnie złych warunkach, a nie mogą sobie pozwolić na kosztowny remont. Jedyny warunek, jaki muszą spełnić, to podzielenie się swoją historią z widzami. Często są to osoby zmagające się z ubóstwem, chorobami lub innymi przeciwnościami losu. Ekipa programu w każdym odcinku wybiera bohaterów, którzy doczekają się gruntownego remontu domu.

Zazwyczaj remonty wyglądają dosłownie jak budowy, ponieważ stawiane są nowe ściany, wymieniane instalacje, okna, dachy, elewacje, a lokatorzy po pięciu dniach przyjeżdżają do zupełnie innego miejsca. Oczywiście zostają wyposażeni w nowe meble, ale też sprzęt AGD i RTV. W czasie remontu mieszkańcy domu wybierają się na wakacje do luksusowych hoteli, gdzie często towarzyszy im Kasia Dowbor, która jest gospodynią programu. Dla wielu z nich są to pierwsze wyjazdy w ich życiu.

Katarzyna Dowbor zdradza, kto płaci za remonty w programie Nasz Nowy Dom

Kasia Dowbor od samego początku jest prowadzącą reality show na planie, którego często towarzyszy jej wzruszenie. Prezenterce i jej ekipie udało się odmienić już życie kilkuset rodzin. Widzów od zawsze nurtuje, kto pokrywa koszty remontów, ale także prezentów, które na sam koniec otrzymują rodziny. Wśród nich jest zazwyczaj sprzęt elektroniczny. Gwiazda zdradziła wszystko w rozmowie z portalem Pomponik.

Rodziny w ogóle nie partycypują w kosztach. Taki remont nie kosztuje ich ani złotówki. Staramy się, żeby spędziły te pięć dni cudownie. Są jeszcze prezenty. Oni kompletnie nie czują tego, że jest kryzys. My czasami to odczuwamy, ale dajemy radę – powiedziała.

Wiadomo także, że stacja pokrywa wszelkie podatki związane ze wzbogaceniem się uczestników. Bohaterowie nie ponoszą zatem absolutnie żadnych ukrytych kosztów.

Podatek płaci Telewizja Polsat. Także rodzina absolutnie nie płaci tego podatku. Rodzina dostaje nowy dom i nie kosztuje jej ani złotówki – podkreśliła Kasia.

Trzeba przyznać, że widzowie show czekali na takie wieści. Program naprawdę pomaga rodzinom nie narażając ich na żadne wydatki z tym związane. Oglądacie Nasz Nowy Dom?


Marta Kołdej dołączyła do obsady programu „Nasz nowy dom”

Marta Kołdej dołączyła do obsady programu „Nasz nowy dom”

Marta Kołdej dołączyła do obsady programu „Nasz nowy dom”

Marta Kołdej dołączyła do obsady programu „Nasz nowy dom”

Koniec programu Nasz Nowy Dom

Koniec programu Nasz Nowy Dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×