Szukaj

Do „My Way 2” zgłosiły się kolejne gwiazdy. Wśród zainteresowanych Dorota Wellman. Kto jeszcze?

My Way dobiega końca. Czy Edyta Górniak zniknie z anteny TVN-u, a w show zagoszczą inne gwiazdy? Zobacz, jakie nazwiska są brane pod uwagę. 
Edyta Górniak - My Way 2

Edyta Górniak - My Way 2

Edyta Górniak jest główną bohaterką nowego show TVN-u My Way. W jego trakcie przygotowuje się do zdania egzaminu na prawo jazdy, a także dzieli się osobistymi wyznaniami – opowiada m.in. o byłym mężu, zdradzając skrywane dotąd sekrety ze swojego małżeństwa. Niedawno zdobyła się na zatrważające wyznanie, wyjawiając, że Dariusz Krupa groził jej śmiercią:

Dostałam sms (…) „Edi, nie miałam odwagi zadzwonić, więc piszę sms. Darek zabił człowieka. Mamy 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa”. Pamiętam, że mi się nogi ugięły i się osunęłam pod tą lodówką. Pierwsze co pomyślałam, że to mogłam być ja. Tyle razy mnie straszył, że mnie skrzywdzi. Nie mogłam oddychać. Nie wiedziałam wtedy, że to było auto, i że wziął narkotyki i pojechał – powiedziała Górniak.

My Way – czy będzie drugi sezon?

Czy divie uda się zakończyć program happy endem?  Plotki głoszą, że egzamin zdała śpiewająco. Podobno o uprawnienia kierowcy miała starać się w Poznaniu, a więc miejscu, w którym miała najwięcej lekcji. O tym, czy jest to prawda, widzowie przekonają się wkrótce. Program powoli zbliża się do końca.

Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek

Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek

Czy Edyta Górniak zniknie z TVN-u? A może w programie wezmą udział inne gwiazdy? Jak wyjawiła Karolina Ekert, producent My Way, oba rozwiązania są brane pod uwagę:

Albo za kierownicą usiądą inne gwiazdy, albo będziemy dalej współpracować z Edytą w nowym formacie, wymagającym od niej determinacji i uwagi – przyznała na łamach Party. 

Szczegóły nowego programu, którego piosenkarka miałaby być główną bohaterką, nie są jeszcze znane. Asystent gwiazdy, Marcin Wieczorek zdradza, że:

Są już plany na kolejny sezon telewizyjnych przygód Edyty. Nie mogę jednak zdradzić więcej szczegółów – zdradził w rozmowie z Party. 

Pewne jest, że są gwiazdy, które są gotowe zdobyć prawo jazdy na oczach widzów.  Podobno chęć udziału w kolejnej edycji My Way, zadeklarowały m.in. Dorota Szelągowska, Dorota Wellman, a także Magda Gessler.

Zobacz: Kuba Wojewódzki na kolanach przeprosił Edytę Górniak! Były róże i intymne zwierzenia. Już wiemy, kiedy płyta


Magda Gessler na otwarciu restauracji

Magda Gessler na otwarciu restauracji

Dorota Szelągowska pokazała szafę

Dorota Szelągowska pokazała szafę

Dorota Wellman – Bal TVN 2019

Dorota Wellman – Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×