Szukaj

Monika Zamachowska zafundowała sobie ostre cięcie i zapowiada zmiany. Jak wygląda w krótkich włosach?

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Zafundowała sobie ostre cięcie i pisze o zmianach. Zobaczcie.

Monika Zamachowska jest mamą dwojga nastolatków: 19-letniego Tomasza i 16-letniej Zosi. Swego czasu w rozmowie z Twoim Imperium gorzko podsumowała obecne pokolenie. Powiedziała, że jest roszczeniowe, a dzisiejsza młodzież bez żadnego skrępowania korzysta z pomocy rodziców.

Jeśli chodzi o życie z rodziców i pieniędzy, które zarobili, millenialsi nie mają żadnych wyrzutów sumienia ani poczucia, które miałam ja i mój mąż, że to wstyd być dorosłym utrzymywanym przez rodziców. Według mnie, moim dzieciom wydaje się, że im się należy – mówiła.

Zamachowska swoje dzieci wychowała w zupełnie innym duchu. Nie dostawały niczego na tacy, ani nie korzystały z przywileju, że ich mama jest w Polsce dosyć popularna. Jej syn, Tomasz, już od dawna próbuje samodzielnie zarabiać pieniądze. Jego pierwszą pracą było roznoszenie ulotek, potem dostał rolę w serialu paradokumentalnym TVN Szkoła, a od jakiegoś czasu dostarcza jedzenie, dowożąc je rowerem do klientów. Okazuje się, że chłopak miał też styczność ze sceną – pojawił się w The Voice Kids. Pisaliśmy o tym tutaj.

Monika nie zapomina także o sobie. W minione wakacje odpoczywała i pisała w social mediach o tym, że zadbała o zdrowie rodziny i zmienia ich nawyki żywieniowe. We wtorkowy wieczór zapowiedziała nadchodzące zmiany, chwaląc się jednocześnie nową, krótką fryzurą.

Monika Zamachowska ma krótkie włosy. Jak wygląda?

W ubiegłym roku Monika Zamachowska obchodziłaby 25-lecie pracy w Telewizji Polskiej. Niestety została zwolniona z TVP. Wówczas chwaliła się, że bardzo szybko otrzymała kilka propozycji pracy. Znalazła źródło utrzymania w mediach społecznościowych.

Angażuję się w wiele przedsięwzięć, daję im „twarz”. To są różne branże, dbam tylko o to, żeby się wzajemnie nie wykluczały. Od projektowania nieruchomości po pro­mocję dobrych polskich kosmetyków, bycie twarzą kliniki medycyny estetycznej, pro­mowanie ośrodków wypoczynkowych w moich mediach społecznościowych – wyznała.

We wtorek opublikowała zdjęcia w krótkich włosach i zapowiedziała, że to ostre cięcie przyniesie nowe.

Chcecie zmiany? Oto zmiana. Dla kobiety radykalne cięcie włosów to zawsze zapowiedź nowego rozdziału życia. Idzie nowe. Moje. Bądźcie ze mną. A Tobie, Olu @aleksandraoleczekhairstylist dziękuję, że mnie wysłuchałaś. Styliści fryzur zawsze byli najlepszymi terapeutami. Na koniec zdjęcie z filtrem i, uwierzcie lub nie, to jestem prawdziwa ja.
Wasza M.

Fani Moniki komplementują jej nowy wizerunek. Piszą, że wygląda bardzo młodo w nowej fryzurze. Są także zaciekawieni nowym projektem Zamachowskiej. Już nie możemy się doczekać, co wymyśliła.


Monika Zamachowska - nowa fryzura

Monika Zamachowska - nowa fryzura

Monika Zamachowska - nowa fryzura

Monika Zamachowska - nowa fryzura

Monika Zamachowska - nowa fryzura

Monika Zamachowska - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×