Syn Moniki Zamachowskiej w The Voice Kids. Zakulisowe nagranie trafiło do sieci. Jak mu poszło?

Tomasz Malcolm

Tomasz Malcolm

Tomasz Malcolm, syn Moniki Zamachowskiej wystąpił na scenie The Voice Kids. Kiedy miało miejsce to wydarzenie i jak je wspomina?

Monika Zamachowska jest mamą dwojga nastolatków: 18-letniego Tomasza i 16-letniej Zosi. Swego czasu w rozmowie z Twoim Imperium gorzko podsumowała pokolenie swoich dzieci. Powiedziała, że jest roszczeniowe, bo jej zdaniem dzisiejsza młodzież bez żadnego skrępowania żyje na koszt swoich rodziców.

Jeśli chodzi o życie z rodziców i pieniędzy, które zarobili, millenialsi nie mają żadnych wyrzutów sumienia ani poczucia, które miałam ja i mój mąż, że to wstyd być dorosłym utrzymywanym przez rodziców. Według mnie, moim dzieciom wydaje się, że im się należy – mówiła.

Wiadomo jednak, że jej syn, Tomasz, już od dawna próbuje samodzielnie zarabiać pieniądze. Jego pierwszą pracą było roznoszenie ulotek, potem dostał rolę w serialu paradokumentalnym TVN Szkoła, a od jakiegoś czasu dostarcza jedzenie, dowożąc je rowerem do klientów.

Okazuje się jednak, że chłopak miał też styczność ze sceną – pojawił się w The Voice Kids.

Syn Moniki Zamachowskiej w The Voice Kids

Na Instagramie Tomasza Malcolma pojawiła się relacja, w której wspomina swój występ na scenie popularnego programu Dwójki. Najpierw pokazał filmik z występu, a następnie opowiedział, jak do wszystkiego doszło.

Po tym, jak pokazałem wideo ze wspomnieniem z 2017, gdzie śpiewałem „Boyfriend” w „The Voice Kids”, chciałem wyjaśnić jedną rzecz, nie wystąpiłem w programie. Dostałem później masę wiadomości z pytaniami: „Tom, kiedy to będzie w telewizji? Kiedy byłeś w „Voice Kids” Słuchajcie, oto prawda – mówił.

Wyjaśnił także, kto spowodował, że znalazł się na scenie.

Właściwie stało się to dzięki Dawidowi Kwiatkowskiemu, który jest jedną z największych polskich gwiazd rocka i od 2015 roku jest jednym z moich najlepszych przyjaciół. Tego dnia przyszedłem do programu jako normalny widz, żeby obejrzeć nagrania. I wtedy Dawid zaprosił mnie na scenę i przedstawił widowni: „To mój przyjaciel Tom, jest muzykiem, zaśpiewa wam”. Potem Piotrek, który miał mikrofon powiedział: „Dawaj Tom, zaśpiewaj coś, masz całą widownię” – wspominał Tom.

Podkreślił, że to nie był występ w konkursie.

Potem po prostu zaśpiewałem „Boyfriend”, nie było to nagrywane i nie będzie tego w telewizji (…). Nigdy nie wystąpię w The Voice Kids i nie mam takich planów – podkreślił.

Jak się okazuje, syn Moniki Zamachowskiej, jest człowiekiem bardzo wszechstronnym i wielu talentów.


Tomasz Malcolm w The Voice Kids

Tomasz Malcolm w The Voice Kids

Tomasz Malcolm w The Voice Kids

Tomasz Malcolm w The Voice Kids

Tomasz Malcolm w The Voice Kids

Tomasz Malcolm w The Voice Kids

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×