Monika Richardson popija grzańca na stoku i ubolewa nad jego ceną. Za chwilę przyjemności wydała bimbaliony monet

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson w pełni korzysta z uroków zimy. Wraz z rodziną wybrała się na narty. Wszystkim pochwaliła się w sieci. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć ją bez makijażu. Jak wygląda?

Monika Richardson przed laty była jedną z najpopularniejszych gwiazd TVP. Prowadziła jedne z najbardziej lubianych formatów na antenie. Widzowie mogli zobaczyć ją m.in. w Pytaniu na śniadanie, czy kultowym już programie Europa da się lubić. W jednym z wywiadów dziennikarka przyznała, że miała kontrakt gwiazdorski, dzięki któremu jej miesięczne honorarium oscylowało w granicach 40 tysięcy złotych.

Miałam kiedyś tzw. kontrakt gwiazdorski. Dostawałam dużo pieniędzy bez względu na to co robiłam i to chyba przez rok. Dostawałam chyba 40 000 zł czy jakoś tak. To były tak zwane złote lata w TVP, a ja wtedy robiłam taki program, który się nazywa „Europa da się lubić”- wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Richardson już jakiś czas temu odcięła się od telewizji i skupiła na rozwoju własnego biznesu oraz życiu rodzinnym. Jeszcze do niedawna była żoną Zbigniewa Zamachowskiego, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. W krótkim czasie odnalazła jednak szczęście w ramionach Konrada Wojterkowskiego, z którym obecnie spędza każdą wolną chwilę.

Monika Richardson pokazała się bez makijażu. Jak wygląda?

Monika jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Ostatnio przyznała, że od jakiegoś czasu wraz z partnerem pomieszkują do siebie oraz relacjonowała wspólne przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

Wraz z nowym rokiem Richardson wybrała się z rodziną do Białki Tatrzańskiej, aby w pełni korzystać z uroków zimy. Wspólnie szaleją na stoku narciarskim, czym pochwaliła się na Instagramie. Mimo wspaniałej atmosfery, jej uwagę przykuły wysokie ceny w okolicznej knajpce, w której raczyła się grzańcem.

Dzisiaj tak…
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie dało się przeczekać przy miłej rozmowie i grzańcu. Za bimbaliony monet oczywiście, no ale cóż…

Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem, na którym popija wspomniany wcześniej trunek. Pozuje na nim bez grama makijażu. Na twarzy 49-latki malują się wyraźne rumieńce, które dodają jej uroku. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że ma niemalże idealnie gładką cerę, której mogą pozazdrościć jej rówieśniczki.

Musimy przyznać, że Monika w każdym wydaniu wygląda wprost fenomenalnie.


Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson

Komentarze

 • GOŚĆ pisze:

  Na stoku trzeba się czuć swobodnie, to nie schody hiszpańskie.

  • WIKI pisze:

   Brawo p. Monika pokazała tak Kamil Górczak w ubiegłym roku.że spędza zimą wolny czas w górach. Na dodatek na nartach gwiazdy zelebryci dlaczego nie ma Was w górach. Nie pokazujecie, że ruch na świerzym powietrzu ni i narty to zdrowie i piękna pasja.
   No i brawo p. Izabellą Jachnacka była też przed sylwestrem w Zakopanem na nartach.
   Pamiętać jak za komuny było oblegane nie tylko karczmy.

 • Gość pisze:

  Owszem, sympatycznie. Ale trochę jak wypłosz.

 • GośćEz pisze:

  Niekoniecznie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×