Monika Miller poinformowała o diagnozie lekarzy: „Pojawiły się guzy”. Ich kolejne ustalenia jeszcze bardziej ją zaniepokoiły

Monika Miller

Monika Miller

Monika Miller kilka dni temu trafiła do szpitala. Celebrytka na bieżąco informuje fanów o tym, jak przebiega jej pobyt w placówce. Co zdiagnozowali lekarze? Nie ma zbyt optymistycznych wieści. 

Monika Miller to wnuczka byłego premiera Leszka Millera, o której zrobiło się głośno po jej udziale w Tańcu z Gwiazdami. Tam pokazała, że na parkiecie czuje się doskonale. Jej partnerem w show był Janek Kliment i udało im się zajść całkiem daleko. Chociaż nie dotarli do finału, to zakończeniu programu z piątą lokatą jest niezłym wynikiem. Celebrytka zyskała sporą grupę fanów, którzy cały czas śledzą jej prywatne i zawodowe poczynania. Pomimo że od momentu, gdy regularnie pojawiała się na pakiecie, minęło już sporo czasu, to nadal cieszy się ona sympatią.

Z wielkim zaangażowaniem prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się kulisami prywatności. Ostatnio mocno zaniepokoiła fanów, gdy podzieliła się z nimi tym, że choruje na Hashimoto. Teraz nie czuje się najlepiej i przebywa w szpitalu.

Monika Miller otrzymała diagnozę lekarzy. Co stwierdzono?

Monika Miller ze względu na pogarszający się stan zdrowia musiała poddać się hospitalizacji. Swój pobyt w placówce relacjonuje na bieżąco. Wczoraj podzieliła się zdjęciem, na którym ciężko ją rozpoznać. Znacznie zeszczuplała i widać, że musi dojść do siebie. Od zaniepokojonych fanów natychmiast otrzymała ogrom wsparcia. Później zdecydowała się podzielić diagnozą i tym, co ustalili lekarze.

Pojawiły się guzy, które wyglądają niebezpiecznie. Lekarze muszą to dokładnie sprawdzić. Na ten moment na szczęście wykluczają nowotwory złośliwe. Moje zdrowie szwankuje od dłuższego czasu. (…) Są takie dni, kiedy nie mam siły wstać z łóżka. Mam teraz odpowiedniego lekarza prowadzącego i jeśli powiedział, że szpital, to się kładę – zdradziła Monika.

Medycy po wnikliwych badaniach wykryli u niej coś jeszcze. W ich słowa sama nie mogła uwierzyć. Dostała ona kartkę z zalecaniami żywieniowymi i obawia się anoreksji.

Wtf. Stwierdzili, że mam anoreksję czy coś – napisała.

Miejmy nadzieję, że jak najszybciej Monika dojdzie do pełni sił, czego bardzo życzą sobie jej fani.


Monika Miller

Monika Miller

Monika Miller

Monika Miller

Monika Miller w szpitalu

Monika Miller w szpitalu

Komentarze

 • Gośćxxxastars pisze:

  Niestety, ale tutaj są zaburzenia psychiczne.

 • Gość pisze:

  I wychodzi szczepienie kolejną dawką, powodzenia

 • Gość pisze:

  Tstuaze są obrzydliwe szkoda ze Dziadek nie potrafi wychować swojej wnuczki i patrzy na jej chorobę nie tylko duszy ale i ciała .jak można tak zmasakrować skórze.Na kobietę to nie przystoi…wzbudza wstręt.

  • AGA pisze:

   Śmieszny komentarz zacofanego człowieka. Nie podoba się to nie patrz.

  • Gość pisze:

   Mnie się podobają,jest oryginalna,co ma do tego dziadek dziewczyna ma swój rozum i jest dorosła sama decyduje co się jej podoba i jak wygląda. Najwazniejsze że madra ,a ludziom nic do tego,Głupi komentarz tyle na temat…

  • GośćBarbara pisze:

   Zastanów się co piszesz…Co masz Monice i dziadkowi do zarzucenia.Tatuaże Ci przeszkadzają,przecież to nie Ty je masz…..A tak w ogóle co tatuaże mają wspólnego z wychowaniem.Może lepiej zastanów się nad sobą…

  • Maga pisze:

   Dziadek miałby wychować dobrze wnuczkę, skoro syna nie potrafił. Przecież on sam jest bolszewickim dzikusem, plującym na swój kraj. Co od takiego elementu wymagać.

 • Marta pisze:

  Pani Moniko była pani piękną kobietą i tak się pani o szpeciła tymi tatuażami. Szkoda. Zastanawiam się, czy taka ilość wpuszczonego tuszu do organizmu nie miała wpływu na pani zdrowie? Życzę dużo zdrowia.

 • Gość pisze:

  Życzę Ci dużo zdrówka i bądź kochana silna.Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Dzieciaku opamiętaj się jak ty wyglądasz strach patrzeć!

 • Gośćzuza pisze:

  Ale jesteś glupia

 • Gość pisze:

  Głupi pustak i tyle !!!

 • Gość 47 pisze:

  Ja też mam chorą tarczycę i guzy na niej.I nie robię z tego powodu szumu.

  • Gościnka pisze:

   Ja również

  • Taka ja pisze:

   Dokładnie…teraz tysiące kobiet ma guzy i to złośliwe.. no ale jak ktoś nie przeżył naprawdę ciężkich tragedii to z HASIMITO będzie robić wielka aferę.

 • Matka pisze:

  Mysle ze tyle chemii wstrzyknieto w tych tatuazach jest nie obojetne dla zdrowia.Zycze zdrowia.

 • Gość pisze:

  Pani Moniko jeszcze że trzy tatuaże z tego jeden na czole a drugi na pup ie. I będzie git. O zGrozo

  • Ela.M pisze:

   a co mają tatuaże do chorej tarczycy ?jej ciało nie twoje !

  • Gość pisze:

   Ale co ma tatuaż do choroby bo nie rozumiem. Nie podoba się to nie rób ale wara od innych każdy ma inny styl widzę myślenie ze średniowiecza.