Szukaj

Siostrzenica Roberta Lewandowskiego już wyrasta na gwiazdę Instagrama. Stylizacjami dorównuje Klarze i Laurze

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros opublikowała urocze zdjęcie z córeczką. Wprowadziła tym samym odrobinę słońca w deszczowy poniedziałek. 

Milena Lewandowska-Miros to siostra Roberta Lewandowskiego. Podobnie jak jej sławny brat tak i ona również wzbudza niemałe zainteresowanie kolorowej prasy. Kobieta od 6 lat jest szczęśliwą żoną właściciela firmy odzieżowej Radosława Mirosa. Para wychowuje synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest piłkarz.

Niedawno rodzina Lewandowskich powiększyła się, a Lewy po raz kolejny został dumnym wujkiem. Gdy sportowiec ujawnił fakt, że spodziewa się kolejnego dziecka, w prasie pojawiły się także informacje, że jego siostra wraz z mężem również zostaną po raz drugi rodzicami.

Siostra Roberta dość długo nie komentowała tych doniesień. Jednak w maju postanowiła pochwalić się rosnącym, ciążowym brzuszkiem i opublikowała na swoim profilu zdjęcia ze spontanicznej sesji ciążowej. Przyszła mama zapozowała wraz z mężem w ogrodzie umieszczonym na dachu jednego z warszawskich budynków. Natychmiast posypały się gratulacje.

Milena Lewandowska pokazała córeczkę

Pod koniec czerwca na Instagramie świeżo upieczonej mamy pojawiła się długo wyczekiwana przez wszystkich informacja. Milena wraz z mężem przywitała na świecie córeczkę. Kobieta pochwaliła się zdjęciami z powitania, jakie przygotowała dla niej najbliższa rodzina. Po przyjeździe ze szpitala czekały na nią piękne dekoracje, balony, oraz świeże kwiaty.

Od narodzin dziewczynki minęły już dwa miesiące. Milena jej pierwsze zdjęcie opublikowała, gdy maleństwo skończyło miesiąc. Dziś postanowiła pokazać w social mediach kolejny, tym razem wspólny kadr z córeczką. Urocza fotografia rozczuliła wszystkich. Takie zdjęcie to piękny widok.

Czyta miłość – napisała pod postem.

View this post on Instagram

Pure love 🤍 #bestie #bluemonday

A post shared by Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7) on

Pod publikacją natychmiast pojawiły się komentarze zachwyconych internautów.

  • Jak słodziutko.
  • Piękne dziewczyny.
  • Jak pięknie!!!
  • Zdjęcia pełne miłości.

My również przyłączamy się do tych słów i nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych sesji.


Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×