Szukaj

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała córeczkę. Ania skomentowała słodkie foto najpiękniej, jak tylko mogła

Siotra Roberta Lewandowskiego z mężem

Siotra Roberta Lewandowskiego z mężem

W ostatnich miesiącach nasz rodzimy show-biznes przeszedł prawdziwy baby boom. Jednak bank rozbiła rodzina Lewandowskich, ponieważ to właśnie tam pojawiło się dwoje niemowląt. Siostra Roberta Lewandowskiego właśnie pochwaliła się pierwszym zdjęciem swojej córki.

Milena Lewandowska- Miros to siostra Roberta Lewandowskiego. Podobnie jak jej sławny brat tak i ona wzbudza ogromne zainteresowanie prasy. Kobieta od 6 lat jest szczęśliwą żoną właściciela firmy odzieżowej Radosława Mirosa. Para wychowuje synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest jej znany brat. Niedawno jednak rodzina Lewandowskich powiększyła się, a piłkarz po raz kolejny został wujkiem. Gdy znany piłkarz pochwalił się faktem, że za kilka miesięcy znowu zostanie ojcem, w prasie pojawiły się także informacje, że jego siostra wraz z mężem również spodziewają się drugiego dziecka.

Milena długo milczała, nie potwierdzając tych informacji. Wreszcie w maju rozwiała wszystkie wątpliwości, umieszczając na swoim profilu zdjęcia ze spontanicznej sesji ciążowej. Przyszła mama zapozowała ze sporych już rozmiarów brzuszkiem ogrodzie umieszczonym na dachu jednego z warszawskich budynków. W poście mogliśmy zobaczyć także jej rozradowanego męża.

Później na profilu Lewandowskiej-Miros pojawiły się zdjęcia z profesjonalnej i bardzo zmysłowej sesji, którą wykonała tuż przed porodem. Pod zdjęciami nie brakowało komplementów od internatów. Zaledwie kilkanaście dni później media obiegła informacja, że córeczka pary jest już na świecie.

Milena Lewandowska pokazała córeczkę

Kolorowa prasa donosiła, że Milena i jej mąż już nie mogli doczekać się narodzin swojego drugiego dziecka. Pod koniec czerwca na Instagramie świeżo upieczonej mamy pojawiła się długo wyczekiwana przez wszystkich informacja. Siostra Lewego urodziła córeczkę. Lewandowska pochwaliła się zdjęciami z powitania, jakie przygotowała dla niej najbliższa rodzina. Po przyjeździe ze szpitala czekały na nią piękne dekoracje, balony, oraz świeże kwiaty.

Od narodzin dziewczynki minął już miesiąc, a dumna mama właśnie pochwaliła się w social mediach pierwszym zdjęciem swojej pociechy. Na jej profilu widzimy uroczy kadr maleńkiej córeczki, która błogo wypoczywa w niemowlęcym kokonie pod czujnym okiem swojej mamy.

Mój punkt widzenia – czytamy pod zdjęciem.

View this post on Instagram

My point of view lately ????????#1monthold

A post shared by Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7) on

W komentarzach pod zdjęciem uroczej dziewczynki pojawiła się cała masa komplementów.

  • Słodzinka.
  • Jaki piękny widok.
  • Cudo.
  • Magia życia – piszą internauci.

Również świeżo upieczona ciocia Anna Lewandowska wysłała małej siostrzenicy Roberta wirtualne serduszko. My oczywiście przyłączamy się do wszystkich ciepłych słów i jeszcze raz gratulujemy rodzicom dziewczynki.


Milena Lewandowska Miros pierwsze zdjęcie córki

Milena Lewandowska Miros pierwsze zdjęcie córki

Córka Mileny Lewandowskiej-Mitros komentarze

Córka Mileny Lewandowskiej-Mitros komentarze

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×