Szukaj

Michał Wiśniewski w końcu pokazał piątą żonę. Pola to prawdziwa ślicznotka

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w końcu zdecydował się pokazać swoją piątą żonę. Opublikował zdjęcie, na którym widać Polę w całej okazałości. To prawdziwa ślicznotka.

Michał Wiśniewski w czasie kwarantanny wziął piąty ślub. Jego żoną została Pola, która pojawiła się w jego życiu tuż po rozstaniu z Dominiką Tajner. Poznali się w sieci, a gdy po raz pierwszy się spotkali, kobieta nie od razu skojarzyła, że ma do czynienia z liderem Ich Troje:

Nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo – komentował muzyk w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Chociaż niemal każdy ze związków Wiśniewskiego był bardzo medialny, piątą żonę muzyk trzyma z dala od kolorowej prasy. Jak zdradził piosenkarz w rozmowie z Faktem, była to decyzja Poli:

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społeczościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie.

Michał Wiśniewski pokazał Polę. Jak wygląda jego piąta żona?

Wiśniewski na przestrzeni lat ślubował miłość pięciu kobietom. Obecnie jego żoną jest Pola Wiśniewska, z którą poznał się przez Tindera. Jako pierwsza z wszystkich dotychczasowych partnerek Michała nie bryluje na salonach i nie udziela się w mediach. Zaproszona na wywiad do nieistniejącego już magazynu Flesz, odpowiedziała krótko:

Zbyt cenię sobie prywatność i spokój.

Pola woli skupić się na życiu rodzinnym i pracy artystycznej. Ma na swoim koncie mnóstwo imponujących prac. Jej czarno-białe fotografie są zachwycające.

Kiedy jednak wyszła za lidera Ich Troje, chcąc nie chcąc znalazła się w centrum zainteresowania. Tym bardziej że szybko okazało się, iż zostanie mamą piątego dziecka artysty. Falco Amadeus jest już na świecie, a jak wygląda Pola, ciągle nie do końca wiadomo.

Do tej pory Michał nie pokazał żony. Jeśli publikował zdjęcia to tylko takie, na których twarz jego małżonki była ukryta. Dzisiaj się to zmieniło. Wiśniewski w końcu pochwalił się ukochaną. Pozują razem na fotografii, do której użyto filtra – tylko zobaczcie, jakie rzęsy ma artysta! Mimo to wyraźnie widać, że Pola to niezła ślicznotka.

Muzyk w opisie zażartował, że pokazuje nową butelkę piwa w swojej kolekcji.

Mam w końcu japońskie piwo w swojej kolekcji! (4 od lewej) – napisał.

Jak się można było domyślić, to nie trunek skupił uwagę internautów, a Pola:

  • Co tam piwo japońskie. Piękną Kobietę widać.
  • Żonka piękna.
  • Piekna kobieta. duzo szczescia dla Was.
  • Ale ładna żona – piszą.

Trzeba przyznać Michałowi, że jego wszystkie żony, to piękne kobiety.


Michał Wiśniewski pokazał żonę

Michał Wiśniewski pokazał żonę

Michał i Pola Wiśniewscy - Walentynki 2021

Michał i Pola Wiśniewscy - Walentynki 2021

Michał Wiśniewski z żoną Polą

Michał Wiśniewski z żoną Polą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×