Michał Wiśniewski pokazał nagranie z porodówki i przyznał się do zabawnej wpadki. Wideo rozczuliło internatów: „Wspaniała pamiątka” [WIDEO]

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski na Instagramie pokazał nagranie z porodówki. Dopiero po czasie przyznał się do błędu. Co na to internauci?

Michał Wiśniewski od prawie trzydziestu lat stoi na czele grupy Ich Troje, którą w 1995 roku założył z Jackiem Łągwą. Przez kilka lat muzykom na scenie towarzyszyła Magda Femme, potem jej miejsce zajęła Justyna Majkowska. Aktualnie koncertuje z nimi Anna Świątczak, była żona Wiśniewskiego.

Michał i Anna pobrali się w 2006 roku. Piosenkarka urodziła mu dwie córki: Etiennette i Vivienne. Ich małżeństwo rozpadło się po pięciu latach. Rozstali się, bo jak twierdzi sama zainteresowana – nawaliła. Utrzymują koleżeńskie relacje, czego dowodem może być fakt, że nadal potrafią ze sobą współpracować.

Michał Wiśniewski pokazał nagranie z porodówki

Aktualnie Wiśniewski jest po piątym ślubie. W zeszłym roku zalegalizował związek z Polą, którą poznał przez internet. Para w tym roku powitała synka, Falco. Dumni rodzice dopiero niedawno pokazali twarz dziecka. Michał na Instagramie pochwalił się przepiękną sesją, która rozczuli nawet największych twardzieli (zdjęcia tutaj).

Lider Ich Troje co jakiś czas udostępnia w sieci posty związane z dziećmi. Tak jak w sobotę, gdy opublikował nagranie z porodówki. Widać na nim maleństwo ubrane w niebieskie śpioszki, które z uwagą przygląda się kamerze. W opisie przyznał się do błędu. Zdradził, że sam wybierał ubranko dla dziecka. Myślał, że zamiast Etiennette, na świecie pojawi się chłopiec:

Samochodzik ma moja córeczka, bo tatuś myślał, że będę chłopcem… Kurtyna. Padłem. #córkatatusia #mojcharakter #rodzinajestnajważniejsza #tatoserio? @etiwisniewska @ania.swiatczak

Wideo poruszyło internautów, którzy w komentarzach doceniają szczerość artysty, a także podkreślają, że to nagranie z pewnością jest świetną pamiątką:

  • Oj tam. .. Super furę można dla małej też. Ale Piękny filmik, wspaniała pamiątka. Fajna dziewczyna.
  • Ale. Eti była maleńka :).PS a z tym samochodzikiem to było dobre. Pozdrawiam cię serdecznie Michale oraz całą twoją rodzinę 🙂
  • Moja córeczka Cataleya początkowo też była ubierana w samolociki, samochodziki, zielone szare i niebieskie.Miał być synek i na to się przygotowaliśmy, a mamy piękną silną i zdrową córeczkę.

Trzeba przyznać, że wideo jest poruszające.


Michał Wiśniewski pokazał filmik z porodówki

Michał Wiśniewski pokazał filmik z porodówki

Michał Wiśniewski pokazał filmik z porodówki

Michał Wiśniewski pokazał filmik z porodówki

Michał Wiśniewski pokazał filmik z porodówki

Michał Wiśniewski pokazał filmik z porodówki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×