Michał Wiśniewski pierwszy raz o swojej piątej żonie. Pola na pewno nie zostanie gwiazdą

Michał Wiśniewski o swojej żonie

Michał Wiśniewski o swojej żonie

Michał Wiśniewski opowiedział o swojej piątej żonie, Paulinie. Dlaczego nie publikują wspólnych zdjęć w social mediach i nie pokazują się publicznie?

Michał Wiśniewski o tym, że wziął piąty ślub, poinformował przez przypadek. W rozmowie z Wirtualną Polską nazwał swoją partnerkę „żoną”. Od tego momentu w kolorowej prasie zaczęły się pojawiać nowe informacje na ten temat. Ujawniono, że ze względu na obecną sytuację była to podobno skromna uroczystość, wesele jest dopiero w planach:

Na ślubie z Pauliną było tylko kilka osób. Chce to jednak nadrobić i z myślą o ukochanej i przyjaciołach planuje zrobić weselicho z przytupem – zdradziła w Fakcie osoba z bliskiego otoczenia artysty.

Chociaż sam zainteresowany milczy na ten temat, plotki skomentowała jego była żona, Dominika Tajner. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że trzyma kciuki za Michała:

Bardzo trzymam kciuki za Michała i niech mu się wreszcie uda. Ja wiem, że to jest jego piąte małżeństwo i dla niektórych to jest kosmos. A może to piąte będzie to ostatnie. Niech im się wiedzie i niech będą szczęśliwi. Wiele więcej nie mogę powiedzieć, bo nie mamy aż takich przyjacielskich kontaktów.

Michał Wiśniewski o Paulinie. Dlaczego wciąż ją ukrywa?

Wydaje się, że Michał Wiśniewski ukrywa swoją żonę. Nie publikuje z nią zdjęć w social mediach, nie pokazują się razem podczas eventów. Okazuje się, że takiej decyzji nie podjął piosenkarz, a jego żona, która chce trzymać się z dala od kolorowej prasy. Dodatkowo stroni od mediów społecznościowych, o czym piosenkarz opowiedział w rozmowie z Faktem: 

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społeczościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie.

Kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego?

Na temat piątej żony Michała Wiśniewskiego wiadomo niewiele. Podobno ma 36 lat i pochodzi z Warszawy. Podobnie jak jej mąż, ma czwórkę dzieci. Para poznała się na portalu randkowym, a ich znajomość bardzo szybko się rozwijała. Paulina do domu Michała wprowadziła się podobno tuż po wyprowadzce Dominik Tajner.


Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Michał Wiśniewski z nową partnerką i jej dziećmi

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×