Szukaj

Dominika Tajner o piątym ślubie i nowej żonie Michała Wiśniewskiego. Ale się rozgadała! [WIDEO]

Dominika Tajner o Michale Wiśniewskim

Dominika Tajner o Michale Wiśniewskim

Dominika Tajner o relacji z Michałem Wiśniewskim. Była żona wokalisty potwierdziła plotki o jego piątym ślubie i zdradziła, jaki ma z nim kontakt.

W marcu 2019 roku Dominika Tajner dowiedziała się, że jej drugie małżeństwo dobiegło końca. Michał Wiśniewski, po 10 latach bycia razem, złożył wniosek o rozwód. Ich spotkanie na sali sądowej nie trwało dłużej niż 5 minut. W ciągu chwili oficjalnie zakończyli swój związek.

Dominika Tajner o relacji z Michałem Wiśniewskim

Jak obecnie wyglądają relacje Dominiki i Michała? O to zapytała nasza reporterka. Okazuje się, że byłym małżonkom udało się zachować bardzo dobrą relację.

Nasze relacje są bardzo dobre. To nie jest tak, że nie czujemy potrzeby mieć ze sobą relacji. Tak samo jak nie czujemy potrzeby ciągłego kontaktu. Nie mamy tak, że musimy ze sobą ciągle rozmawiać. On ma nową żonę, jest szczęśliwy, ja mam swój związek. Nie ma co pompować sztucznej przyjaźni, zupełnie nie o to chodzi. Relacje mamy bardzo dobre. Możemy na sobie polegać. Było parę takich sytuacji, że gdzieś tam jedno poprosiło drugie o wsparcie, i to wsparcie dostało.

Zobacz także: Dominika Tajner o swoim partnerze. Kim jest Jarosław? Jak się poznali?

Dominika może liczyć na wsparcie ze strony Michała w trudnych chwilach. Wiśniewski wspierał ją, gdy jej syn walczył o życie na OIOM-ie.

My spędziliśmy razem 10 lat. On praktycznie wychowywał moje dziecko, ja też z jego dziećmi mam kontakt. To jest szmat czasu. Nie ma co trzymać tych urazów, żali. Bo to tylko nas wewnętrznie zżera. Prawda jest taka, że jak mój syn był chory, to chyba to był taki moment przełomowy naszej relacji. Przestaliśmy się kłócić, bo wtedy było widać, co jest w życiu najważniejsze. Najważniejsze jest to, żebyśmy byli zdrowi i żebyśmy mogli spokojnie żyć. On bardzo pomagał mi w tym szpitalu, zostawał też z moim synem na noc i absolutnie nie zrobiliśmy sobie nic takiego, abyśmy mieli się nienawidzić. Nie ma też sztucznej przyjaźni.

Tajner uważa, że wpływ na jej obecną relację z Michałem ma to, co wydarzyło się zaraz po rozstaniu. Przez cały czas, gdy byli razem, traktowali siebie ze wzajemnym szacunkiem.

On ma swój nowy dom, ja mam swój nowy dom i nie mamy potrzeb robienia wokół tego szopek. Ale myślę, że wszyscy się szanujemy. U nas też nie było jakiegoś traumatycznego przeżycia. Nie było tak, że Michał mnie zdradził, albo ja jego, ktoś kogoś nakrył. To już nie są takie proste sprawy, bo to są rany, których nie da się wylizać. To są najtrudniejsze momenty. Albo jak jest przemoc w domu, to trudno później to wypośrodkować. Myślę, że dwie osoby muszą zrozumieć, że coś się skończyło, zaczynam coś nowego i ogólnie trudno, że się rozeszliśmy, ale dwie strony muszą chcieć sobie wzajemnie wybaczyć. Jeżeli do tego dojdzie, to można zupełnie spokojnie się rozejść. Tylko podkreślam – jeżeli dwie strony potrafią się szanować.

Dominika Tajner o piątym ślubie Michała Wiśniewskiego

Miesiąc temu media obiegła informacja o piątym ślubie Michała Wiśniewskiego. Wokalista wciąż milczy w temacie. Nieco chętniej sprawę skomentowała Dominika.

Poznałyśmy się już dużo wcześniej. Jeszcze zanim była żoną. Rozmawiałyśmy normalnie, bo ja już nie byłam z Michałem, jak oni się poznali. Bardzo trzymam kciuki za Michała i niech mu się wreszcie uda. Ja wiem, że to jest jego piąte małżeństwo i dla niektórych to jest kosmos. A może to piąte będzie to ostatnie. Niech im się wiedzie i niech będą szczęśliwi. Wiele więcej nie mogę powiedzieć, bo nie mamy aż takich przyjacielskich kontaktów.

Jak wyglądają relacje Dominiki z jedną z byłych żon Michała – Mandaryną?

Miewam kontakt z Mandaryną. Nie taki częsty, bezpośredni, ale obserwujemy się na instagramie. Kiedyś chciałam się wybrać nawet na jakiś jej koncert na Torwarze, bo był Dj. Bobo. Z dzieciakami mam kontakt. Także pozytywnie.

Zaskoczeni?

Zapis całego live’a z Dominiką Tajner:


Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Dominika Tajner - Gala Mister Polski 2019

Dominika Tajner - Gala Mister Polski 2019

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×