Karolina Pisarek zarzuciła Michałowi Wiśniewskiemu dwulicowość. Przed naszą kamerą odpowiedział modelce na serię gorzkich słów [WIDEO]

Michał Wiśniewski, Karolina Pisarek

Michał Wiśniewski, Karolina Pisarek

Karolina Pisarek skrytykowała Michała Wiśniewskiego, gdy zaapelował do internautów, by jej nie hejtowali po nie najlepszych występach w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Teraz lider Ich Troje odpowiada na reakcję modelki, która zarzuciła mu dwulicowość.

Dawno program Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie budził takich emocji jak w tym sezonie. Wszystko za sprawą angażu Karoliny Pisarek, która była pierwszą niezawodową piosenkarką i/lub aktorką w historii show. Chociaż dawała z siebie sto procent i ostro trenowała przed każdym występem pod okiem nauczyciela muzyki, to jurorzy nie szczędzili pod jej adresem słów krytyki.

Najbardziej Karolinie obrywało się od Michała Wiśniewskiego, który punktował jej wokalne niedociągnięcia. Wspominał przy tym o progresie jaki poczyniła z odcinka na odcinek i zwrócił uwagę, że jest idealnym dowodem dla niedowiarków, że w TTBZ uczestnicy śpiewają na żywo.

Gdy na Pisarek spadła fala krytyki ze strony internautów, Wiśniewski stanął w jej obronie. Wystosował apel o zaprzestanie hejtu, który udostępniła na Instagramie telewizja Polsat. Postawa jurora nie spodobała się samej zainteresowanej.

Modelka odpowiedziała na filmik w rozmowie z Jastrząb Post:

Ja byłam w szoku, że ktoś potrafi mieć aż tak różne dwie twarze. Nie chcę nikogo obrażać, po prostu zauważyłam, że fajnie być wspieranym, ale nie tylko empatia na pokaz, ale też w normalnym życiu. Nie tylko chodzi o to, aby mieć w tym jakiś interes. Bądźmy ludźmi na co dzień. Uważam, że to, co zrobił jest bardzo interesowne i w ogóle odbiegało od tego, co jest w rzeczywistości.

Michał Wiśniewski o krytyce Karoliny Pisarek

Twoja Twarz Brzmi Znajomo zakończyła się w miniony piątek zwycięstwem Danzela. Michał Wiśniewski na prośbę reporterki Jastrząb Post podsumował aferę z Karoliną Pisarek. Odpowiedział na jej gorzkie słowa. Nie ukrywa, że było mu przykro, gdy zobaczył nasz materiał:

Nie mamy kontaktu, ale ja nie żywię urazy. To było przykre, ale trzymam za Karolinę kciuki. Młodość rządzi się swoimi prawami. Niech się realizuje. Życzę jej wszystkiego najlepszego.

Czy to koniec konfliktu pomiędzy gwiazdami?


Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Michał Wiśniewski

Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Michał Wiśniewski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 - finał, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Cugowski, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 - finał, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Cugowski, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 - finał, Karolina Pisarek

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 - finał, Karolina Pisarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×