Szukaj

Michał Wiśniewski pokazał brzuszek. Oficjalnie zabrał głos w sprawie ciąży Poli. Fani: „Bliźniacza?”

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski na Instagramie skomentował rzekomą ciążę Poli. Przy okazji pokazał brzuszek. Internauci są zachwyceni.

Michał Wiśniewski od ponad roku jest szczęśliwym mężem Poli. Zakochani pobrali się w czasie kameralnej uroczystości, której świadkami byli ich bliscy. Małżonkowie od kilku miesięcy sprawdzają się w roli rodziców – wspólnie wychowują synka, Falco, a także dzieci z poprzednich związków.

Czyżby ich rodzina wkrótce miała się powiększyć? Niedawno lider Ich Troje pochwalił się dość nietypowym tatuażem. Fani uznali to za sygnał, że Pola Wiśniewska jest w kolejnej ciąży i ruszyli z gratulacjami.

Na temat rzekomego następnego dziecka aktualnej żony Wiśniewskiego wypowiedziała się Dominika Tajner, która z muzykiem była przez dziesięć lat. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że w jej ocenie Michał jest gotowy na to, by znów zostać ojcem:

Myślę, że jest gotowy na szóste dziecko. Życzę mu tego i z tego, co widzę, to ma teraz więcej czasu aby oddać się ojcostwu. Chyba go to cieszy. Trzymam kciuki, żebym im się udało i aby podzielił się radosną nowiną – powiedziała przed naszą kamerą.

Zobacz: Tajner podsyca spekulacje o ciąży żony Wiśniewskiego. Szóste dziecko w drodze?

Michał Wiśniewski komentuje rzekomą ciążę Poli. Pokazał brzuszek

Michał Wiśniewski bardzo długo nie komentował spekulacji o ciąży. W poniedziałek przerwał milczenie. Opublikował w social mediach zdjęcie, na którym eksponuje brzuszek. Przytula się do niego jego syn, Xavier Wiśniewski. Okrągłe kształty nie należą jednak Poli, a do muzyka. W opisie pod zdjęciem zdementował krążące informacje i zażartował, że nieco przytył w czasie pandemii koronawirusa:

Plotki o kolejnej ciąży w rodzinie są grubo przesadzone, aczkolwiek… pandemia robi swoje! ##mężczyznawciąży #ojciecisyn #czasnadiete #niemieszczesiewkostiumy #mniam

Wpis rozbawił fanów muzyka. Podchwycili żartobliwy ton i w komentarzach żartują z tej sytuacji:

  • Co będzie tym razem? Syn czy córka? Chyba urodzisz kebaba.
  • Gratulacje. Na kiedy termin? I co na to @wisniewska_pola. Pozdrawiam, zdrówka w Waszym szalonym życiu.
  • To ciąża bliźniacza czy ciąża piwna u Pana?

Trzeba przyznać, że Michałowi Wiśniewskiemu poczucia humoru nie brakuje.


Michał Wiśniewski komentuje rzekomą ciążę Poli

Michał Wiśniewski komentuje rzekomą ciążę Poli

Michał Wiszniewski pochwalił się ciążą Poli?

Michał Wiszniewski pochwalił się ciążą Poli?

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×