Szukaj

Michał Wiśniewski komentuje konflikt z Jackiem Łągwą. To dlatego ostatnio nie występują razem

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa już się nie przyjaźnią? Media obiegły zaskakujące informacje. Co na to sami zainteresowani? 

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa w 1995 roku założyli zespół Ich Troje. Od tego momentu na scenie towarzyszą im wokalistki, które co jakiś czas się zmieniają. Przez kilka lat występowała z nimi Magda Femme, potem jej miejsce zajęła Justyna Majkowska. Sześć razy wymieniano piosenkarki. Aktualnie panowie śpiewają z Anną Świątczak.

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa mają konflikt?

O ile kolorowa prasa co jakiś czas rozwodzi się na temat życia prywatnego Michała Wiśniewskiego, znacznie mniej mówi się o jego towarzyszu. Wiadomo jednak, że sporo się u niego dzieje. W zeszłym roku wziął drugi ślub. Zalegalizował związek ze swoją ukochaną Karoliną Raj, z którą zna się już od trzynastu lat. W sieci pojawiły się zdjęcia, internauci ruszyli z gratulacjami.

Chociaż wiele osób liczyło, że Michał Wiśniewski będzie wśród weselników, tak się jednak nie stało. Gdy media obiegły radosne nowiny, lider Ich Troje zdobył się jedynie na krótki komentarz:

Czas najwyższy. Gratuluje.

Życie na gorąco zastanawia się, czy panowie się już nie przyjaźnią? Nie tylko Wiśniewskiego zabrakło na ślubie kolegi z zespołu, ale także Jacek nie pojawił się na jednym z ostatnich koncertów w telewizji:

Nie zaprosił Jacka do wspólnego koncertu w telewizji, choć pojawiły się na nim jego dwie byłe żony – czytamy w tygodniku.

Michał Wiśniewski w rozmowie z tygodnikiem poprosił, by nie insynuować konfliktu. Powiedział, że nie zawsze są razem, bo aktualnie każdy z nich ma swoje rodziny, na których w pełni się koncentruje. Dodał też, że jubileusz zespołu Ich Troje przesunięto w czasie przez pandemię koronawirusa:

Ja mam żonę, Jacek ma żonę, to najlepszy powód, dlaczego nie jesteśmy razem. Nie zawsze pojawiamy się wspólnie. Jubileusz ze względu na pandemię został przesunięty – komentował lider Ich Troje na łamach Życie na gorąco.

Czekacie na wspólny występ muzyków?


Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa wznosili toast na scenie

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa wznosili toast na scenie

Jacek Łągwa na koncercie Ich Troje

Jacek Łągwa na koncercie Ich Troje

Michał Wiśniewski – walentynkowy koncert Polsatu 2021

Michał Wiśniewski – walentynkowy koncert Polsatu 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×