Szukaj

Nowe doniesienia w sprawie rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner! Powód jest wstrząsający

Kulisy rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Powody rozstania Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej wypłynęły do mediów. Już wiadomo, dlaczego para się rozwodzi. Sprawdź, o co poszło.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska pobrali się prawie siedem lat temu. Chociaż małżonkowie wydawali się tworzyć niezwykle dopasowany duet, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Nadzwyczaj silne uczucie zniszczyła zazdrość, która wkradła się do ich życia.

Jak informuje Fakt, problemy w małżeństwie pojawiły się, gdy Dominika zgodziła się wziąć udział w Tańcu z gwiazdami. Michał podobno nie był zadowolony z decyzji swojej ukochanej, ale początkowo jakoś to znosił. Z czasem było coraz gorzej: gdy zobaczył jak wyglądają treningi do show, miał wręcz “emanować wściekłością”. Wszystko przez bliskość jaką utrzymywali między sobą Dominika i jej taneczny partner.

Podobno Wiśniewski dostawał ataków furii, kiedy widział, jak Wojtek Jeschke dotykał Dominikę na treningach. Mimo że przygoda Tajner-Wiśniewskiej z programem już się zakończyła, nie udało się uratować jej małżeństwa. O fakcie tym poinformowała sama Wiśniewska. Na Facebooku opublikowała oświadczenie, które szybko usunęła:

Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód! – napisała załamana Dominika.

Ze swoich słów nie zamierzała się jednak wycofywać. W rozmowie z WP potwierdziła smutną informację:

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne – wyjawiła Tajner-Wiśniewska

Myślicie, że para da sobie jeszcze jedną szansę? Trzymamy kciuki.

„Musiałam się bronić”. Mandaryna po 15 latach opowiedziała o mrocznych stronach małżeństwa z Michałem Wiśniewskim

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski ROZWODZĄ SIĘ. Jest oficjalny komentarz!

17-letni syn Michała Wiśniewskiego zafundował sobie obłędną sesję w Londynie! Takiej fotki może mu pozazdrościć każdy polski Top Model!

Łzy, żal, rozczarowanie… Ania Jagodzińska i Dominika Tajner-Wiśniewska o wynikach „Tańca z gwiazdami” [WIDEO]


Czy interesujesz się rodziną Michała Wiśniewskiego?

×