Szukaj

Wiśniewski chwali się ojcostwem i pokazał rozkoszy filmik nagrany w łóżeczku drugiego syna. W komentarzach gratulacje [WIDEO]

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski niedawno został ojcem. Muzyk oficjalnie wypowiedział się na temat piątego dziecka, a także pokazał uroczy filmik. Co za rozkoszny widok.

Michał Wiśniewski w zeszłym roku po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Zalegalizował związek z Polą, którą poznał przez jedną z aplikacji. Przez pandemię koronawirusa małżonkowie zdecydowali się na kameralną uroczystość, w której trakcie towarzyszyła im jedynie najbliższa rodzina:

Jest pandemia. Gdyby jej nie było, mogłoby to może wyglądać inaczej — komentował muzyk w rozmowie z Faktem.

Kilka miesięcy później okazało się, że Pola jest w ciąży. W krótkim czasie ujawniono, że spodziewa się synka, dla którego ona i mąż wybrali oryginalne imiona Falco Amadeus. Chłopiec podobno przyszedł na świat w sobotę, o czym poinformował Fakt:

Teraz Michał Wiśniewski wraz z piątą żoną, tajemniczą Pauliną, przywitał na świecie syna Falco Amadeusa – czytamy na Fakt.pl.

Michał Wiśniewski pochwalił się drugim synem

Lider Ich Troje bardzo długo nie komentował tych doniesień. W rozmowie z Faktem postanowił się jednak wypowiedzieć na temat ojcostwa. Powiedział, że dziecko w tym wieku odmładza:

Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę.

Piosenkarz dodał, że zauważył to nie tylko u siebie, ale także u innych osób:

Ale obserwując znajomych w podobnej sytuacji, czy nawet byłego teścia, który też niedawno został tatą, widzę, że dziecko cudownie wpływa na życie. Powrót do pieluch z pewnością odmładza.

W poniedziałkowe południe Michał Wiśniewski pokazał rozczulający filmik, nagrany w łóżeczku synka. W kilkusekundowym nagraniu widać m.in. poduszkę z jego imieniem, a także karuzelę, która gra spokojną melodię.

Chociaż zarówno Wiśniewski, jak i jego żona Pola, wciąż nie pokazali maleństwa, internauci wykorzystali okazję i w komentarzach pod postem składają gratulacje. My również się do nich dołączamy, życząc małżonkom samych przyjemnych chwil z dzieckiem.


Michał Wiśniewski pokazał rozkoszne nagranie

Michał Wiśniewski pokazał rozkoszne nagranie

Michał Wiśniewski i Pola

Michał Wiśniewski i Pola

Michał Wiśniewski i Pola pokazali wyprawkę dla synka

Michał Wiśniewski i Pola pokazali wyprawkę dla synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×