Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko? Jego żona przerwała milczenie i odniosła się do medialnych spekulacji

Pola Wiśniewska, Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska, Pola Wiśniewska

Pola i Michał Wiśniewscy będą mieli kolejne dziecko? Żona lidera Ich Troje zabrała głos w tej sprawie. Co zakomunikowała w social mediach?

Michał Wiśniewski to lider Ich Troje. Jego muzykę zna chyba każdy w Polsce i nie trzeba go specjalnie przedstawiać. Rockman jest kojarzony nie tylko dzięki charakterystycznej barwie głosu, ale również częstego stawania na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była koleżanka po fachu, Magda Femme. Drugi ślub wziął z Mandaryną, trzeci – z Anną Świątczak, czwarty – z Dominiką Tajner. Po raz piąty poślubił Polę, z którą przed kilkoma dniami odnowił przysięgę małżeńską i bawił się na weselu.

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love – Pola napisała pod zdjęciami z uroczystości.

Mąż Poli jest ojcem piątki pociech. Z Mandaryną doczekał się syna Xaviera i córki Fabienne. Ze związku ze Świątczak ma dwie córki: Vivienne i Etiennette. Jego najmłodszy syn, Falco, którego mamą jest Pola, przyszedł na świat w ubiegłym roku. Jakiś czas temu gwiazdor udzielił wywiadu serwisowi dzindobry.tvn.pl, w którym przyznał, że chciałby mieć aż ósemkę dzieci!

Zawsze chciałem mieć piątkę dzieci. Ale mógłbym mieć ósemkę! Gdyby nie moja sytuacja w swoim czasie, pewnie adoptowałbym dwójkę – wyznał.

Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko?

Wczoraj, gdy Pola zamieściła fotki z wesela, fani zaczęli pytać ją o to, czy jest w ciąży, niewybrednie sugerując tym samym, że suknia podkreśliła jej brzuch.

  • Śliczna sukienka. Czy jest pani w ciąży?

  • Jesteś w ciąży?

  • Jesteś w ciąży (hasztag i widoczny brzuszek)?

  • Czy jesteś w ciąży?

  • Będziecie mieli drugie dziecko?

  • Czy jest pani w ciąży? Jeśli tak, to gratulacje, pięknie pani wygląda – to tylko niektóre pytania, które internautki wysłały do niej na Instagramie.

Żona Michała udostępniła je w relacji i zbiorczo na nie odpowiedziała, dodając gifa, przedstawiającego kobiety z zażenowanymi minami. Was również zażenował brak dyskrecji ze strony części fanek Ich Troje?


Pola Wiśniewska jest w ciąży?

Pola Wiśniewska jest w ciąży?

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×