Michał Wiśniewski pokazał obrączki. Ekstrawagancja level hard! Tylko on mógł wybrać coś tak szałowego

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola zorganizowali drugi ślub i huczne wesele. Jakie obrączki wybrali? To bardzo efektowna biżuteria.

Michał Wiśniewski to jeden z bardziej kochliwych mężczyzn w polskim show-biznesie. Za sobą ma już cztery nieudane małżeństwa, a każde z nich było bardzo medialne. Jego pierwszą żoną była wokalistka Magda Femme. Drugi ślub wziął z tancerką Mandaryną. Po rozwodzie z nią związał się z kolejną piosenkarką Anną Świątczak. Po raz czwarty powiedział „tak” bizneswoman Dominice Tajner, z którą rozwiódł się po 7 latach. Jego piątą małżonką została Pola, która jest fotografką i jako jedyna nie była wcześniej związana ze światem show-biznesu.

Michał długo trzymał kolejny związek z dala od blasku fleszy, ale gdy małżonkowie doczekali się dziecka, tożsamość jego nowej żony przestała być tajemnicą. Teraz zakochani wzięli kolejny ślub i urządzili huczne wesele.

Obrączki ślubne Michała Wiśniewskiego

Michał i Pola pierwszą przysięgę złożyli sobie w czasie pandemii. Ze względu na obostrzenia zakochani zdecydowali się na bardzo skromną uroczystość w ogrodzie.

O kolejnej żonie wokalista powiedział przy okazji rozmowy z Onetem, gdy było już dawno po ceremonii. Teraz zakochani postanowili nadrobić ten czas i połączyli imprezę z okazji 50. urodzin artysty z hucznym weselem. Zdjęciami małżonkowie podzielili się z fanami.

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love – napisała Pola w sieci.

Po imprezie Pola chętnie odpowiadała na pytania internautów, a jedna z osób była ciekawa, jakie obrączki wybrali zakochani. Szczęśliwa panna młoda chętnie pochwaliła się zdjęciem.

Widzimy, że jest to bardzo okazała biżuteria. Michał i jego żona zdecydowali się na sygnety wykonane prawdopodobnie z białego złota, srebra lub platyny (co sugeruje kolor stopu) wysadzane cyrkoniami, które są ułożone w fantazyjne kształty. Są jednak ekstrawaganckie i zdecydowanie w stylu wokalisty, który lubi wyróżniać się z tłumu.

Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Michał Wiśniewski - obrączki ślubne

Michał Wiśniewski - obrączki ślubne

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Michał Wiśniewski ślub z Polą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×