Szukaj

Michał Szpak w tropikach rozebrał się do rosołu. Sześciopak na brzuchu robi wrażenie

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak wybrał się na rajskie wakacje i postanowił podzielić z fanami zdjęciami z tropików. Na plaży pokazał umięśnione ciało i niezły sześciopak na brzuchu. 

Michał Szapak jest jedną z najbarwniejszych postaci rodzimego show-biznesu. Na pewno nie można odmówić mu kreatywności i pomysłu na siebie. Artysta nie ma zamiaru wpisywać się w żadne ramy. W swoich stylizacjach zwykle stawia na bardzo odważne kolory i połączenia. Nie obce mu są buty na obcasie czy bluzki odsłaniające nieco więcej ciała. Do wszystkiego dobiera także odpowiedni makijaż i manicure.

Wokalista po raz pierwszy dał się poznać Polakom podczas udziału w programie X-Factor. Zachwycił nie tylko zgromadzoną w studiu publiczność, ale także całe jury swoją interpretacją piosenki Czesława Niemena Dziwny jest ten świat. Od tamtej pory Szpak nie daje o sobie zapomnieć. Ma już ugruntowaną pozycję w świecie muzyki. Należy do jednych z najbardziej zapracowanych gwiazd, dlatego też nic dziwnego, że początek roku postanowił rozpocząć od zasłużonego urlopu.

Michał Szpak pokazał sześciopak na wakacjach

Gdy w Polsce trwa mroźna zima, jakiej nie było od lat, a obostrzenia uniemożliwiają wypoczynek, wiele gwiazd decyduje się na urlop za granicą. W tropikach restrykcje są nieco mniejsze, a piękna pogoda i wysoka temperatura sprzyjają błogiemu lenistwu. Ostatnio za granicą wypoczywały między innymi Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec, które spotkały się w Meksyku i urządziły sobie krótką pogawędkę.

Teraz swoimi rajskimi wakacjami postanowił pochwalić się fanom Michał Szpak. Widzimy, że wypoczywa na piaszczystej plaży, a dookoła niego rozciąga się piękny widok. Nie brakuje ciepłej wody i egzotycznej roślinności. Artysta zamieścił na swoim Instastory zdjęcie, na którym widzimy, jak ubrany tylko w kąpielówki idzie po plaży.

Trzeba przyznać, że wokalista musi sporo pracować nad swoim ciałem. Internautom ukazał się bowiem pięknie wyrzeźbiony sześciopak na brzuchu Michała. Takiego kaloryfera wielu mężczyzn może mu pozazdrościć.

Zdjęcia umięśnionego Michała zobaczycie w naszej galerii.


Michał Szpak na plaży

Michał Szpak na plaży

Michał Szpak na plaży

Michał Szpak na plaży

Michał Szpak na plaży

Michał Szpak na plaży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×