Szukaj

Małgorzata Rozenek w Meksyku wpadła na Natalię Siwiec. Od tego momentu jej wakacje już nie były takie same

Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec

Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec

Małgorzata Rozenek niedawno wróciła z rodziną z zagranicznych wakacji. Już w samolocie natknęła się na Qczaja, z którym przeprowadziła krótką rozmowę, jednak największe zaskoczenie czekało na nią na miejscu. W Tulum wpadła na Natalię Siwiec. O czym rozmawiały w gorącym Meksyku?

Małgorzata Rozenek karierę w mediach rozpoczęła od roli prowadzącej program Perfekcyjna pani domu, który był emitowany na antenie TVN Style. W krótkim czasie produkcja odniosła komercyjny sukces, a ona została gwiazdą.

Niesiona na fali popularności rozwinęła skrzydła i w krótkim czasie została okrzyknięta jedną z najpopularniejszych sław polskiego show-biznesu. Zaczęła spełniać się również na innych płaszczyznach. Została autorką kilku poczytnych poradników, zaprojektowała luksusową zastawę obiadową oraz stworzyła własną biżuterię.

Małgorzata jest prawdziwą kobietą sukcesu. Ostatni rok był dla niej bardzo pracowity. Została nową muzą Patryka Vegi i już wkrótce zobaczymy, jak poradziła sobie z rolą w filmie znanego reżysera. Ponadto rozpoczęła prace nad nowym programem Rozenek cudnie chudnie, w którym już na początku pokazała, że ma do siebie duży dystans.

Małgorzata Rozenek spotkała w Meksyku Natalię Siwiec. O czym rozmawiały?

Rozenek wspólnie z rodziną spędziła ostatni miesiąc w Meksyku. Perfekcyjna pani domu każdego dnia relacjonowała swoim fanom na Instagramie, jak przebiega ich urlop. Zdjęcia, które zamieszczała w social mediach, świadczą o tym, że ich pobyt należał do udanych. Gang Majdanów niemal cały czas spędzał na plaży lub wykorzystywał na zwiedzanie.

W tym samym czasie w Tulum wypoczywała Natalia Siwiec wraz z mężem, Mariuszem Raduszewskim oraz Mią. Rodziny kilkukrotnie spotkały się. Małgorzata Rozenek zdradziła, o czym rozmawiali w Meksyku:

Widzieliśmy się kilka razy, było bardzo miło. Oni są zakochani w Meksyku. I Mariusz, i Natalia bardzo dużo wiedzą o Tulum. Cieszą się z tego miejsca. To miejsce jest niezwykłe. Ono jest specyficzne i trzeba przestawić swoje myślenie o tym, jak wakacje mają wyglądać, ale jak się złapie ten feeling to jest to naprawdę miejsce, w którym można odpocząć i absolutnie rozumiem, dlaczego ludzie tam jeżdżą.

Po tym, jak Rozenek wpadła na Siwiec, jej wakacje stały się jeszcze ciekawsze. A wszystko to za sprawą wskazówek, jakie Małgorzata dostała od Natalii, która Tulum zna jak własną kieszeń:

My spotykaliśmy się na plażach i bardzo miło spędzaliśmy czas. Ale my z małym dzieckiem, oni z Mią, to tak nie bardzo mieliśmy jak robić dalekie eskapady. Dużo rozmawialiśmy i faktycznie wiemy dużo więcej o Tulum dzięki nim.

Dzięki „tipom” modelki urlop gwiazdy telewizji przebiegał w jeszcze lepszych warunkach. Usłyszała o miejscach i zwyczajach, o których wcześniej nie miała zielonego pojęcia.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Natalia Siwiec - blizna

Natalia Siwiec - blizna

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×