Michał Szpak złożył wzruszający hołd Violetcie Villas nie tylko swoją sylwestrową stylizacją. Jego słowa chwytają za serce

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak był gwiazdą sylwestra 2021 w Polsacie. Na scenie pojawił się w niesamowitym stroju. To jego hołd dla Violetty Villas. Wszystko wyjaśnił w sieci. 

Michał Szpak w show-biznesie bryluje od lat. Zrobiło się o nim głośno w momencie, gdy pojawił się w programie X-Factor. Chociaż muzycznego talent show nie udało mu się wygrać, to nie przeszkodziło mu to w zrobieniu imponującej kariery. Muzyk szybko odnalazł swoje miejsce w show-biznesie. Zgromadził wokół siebie ogromną ilość fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą jego życie zawodowe i prywatne.

Od wielu już lat artysta sylwestrową noc spędza na scenie. Tak też było minionego wieczoru. 31 grudnia 2020 żegnał stary rok razem z widzami stacji Polsat. Pojawił się na Stadionie śląskim w Chorzowie, gdzie zdecydowanie był jedną z największych gwiazd wieczoru. Obok niego na scenie wystąpili także: Beata Kozidrak, Cleo, czy Viki Gabor. Jednak to pojawienie się tam Michała wywołało mnóstwo emocji. Wszystko przez jego zaskakującą stylizację.

Michał Szpak złożył hołd Violetcie Villas

Michał zdecydowanie należy do tych artystów, którzy bardzo dbają o sceniczny wizerunek. Wszystko zawsze ma dopracowane w najmniejszych szczegółach. Nie bez powodu już kilka lat temu został okrzyknięty barwnym ptakiem show-biznesu. Uwielbia zaskakiwać i nie boi się odważnych rozwiązań. Podczas sylwestra 2021 również nie zawiódł.

Na scenie w Chorzowie pojawił się w obszernym płaszczu pokrytym kolorowymi cekinami i wykończonym piórami. Uwagę przyciągała także jego fryzura. Od zawsze nosi długie włosy, ale tym razem postanowił zafundować sobie doczepy. Nie tylko dodały one objętości, ale sprawiły, że włosy sięgały aż za pośladki. Okazało się, że jego stylizacja i utwór, który wykonał, były hołdem dla Violetty Villas.

Violetta Villas – ikona, gwiazda, Artystka, królowa, INSPIRACJA.
Nie było nikogo innego kto równałby się jej odwadze w wyrażaniu siebie.
Absolutna Świętość Popkultury.
Dziękuje Ci królowo… przyświecaj mi z góry… Będę Sobą.
Proszę Was bądźcie Sobą.

Artysta poprosił również swoich fanów o to, aby byli sobą. Szybko zareagowali oni na jego apel i zgodzili się, że to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Michał zdecydowanie nie boi się być sobą.

Przypomnijmy, że jedna z najbardziej znanych polskich gwiazd estrady, jaką była Violetta Villas zmarła w 2011 roku. Znana była nie tylko z niesamowitego głosu i wielkich przebojów, ale także charakterystycznego wizerunku. Zawsze miała wspaniałe sceniczne stroje i fryzurę pełną burzy blond loków.


Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×