Sylwester 2021 Polsat. Michał Szpak cały w piórach, cekinach i doczepach! Ma więcej włosów niż wszystkie Kardashianki razem wzięte

Michał Szpak- sylwester 2021 Polsat

Michał Szpak- sylwester 2021 Polsat

Sylwester Polsat 2021. Na scenie pojawił się Michał Szpak i jak zwykle nie zawiódł stylizacją. Zobaczcie zdjęcia z jego występu. Na koncercie nie miał sobie równych.

Sylwester Polsatu w tym roku odbył się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To właśnie tam pojawiły się zaproszone przez stację gwiazdy. Już 6 grudnia Polsat poinformował media o tym, że zorganizuje imprezę z wielkim rozmachem. Chociaż w zeszłym roku również zdecydowano się na sylwestrowy koncert, to ze względu na pandemię wszystko zostało nakręcone w studiu. Tym razem bawić będą się mogli nie tylko widzowie, ale także publiczność zgromadzona pod sceną.

Na wydarzeniu zorganizowanym przez Polsat zaśpiewali między innymi: Beata Kozidrak, Cleo, Viki Gabor, Danzel, Olivia Addams, Ewelina Lisowska, Paweł Domagała, a także Michał Szpak. Ostatni z wymienionych nie bez powodu jest nazywany barwnym ptakiem polskiej sceny muzycznej. Wokalista zawsze zaskakuje swoimi stylizacjami. Tak też jest dzisiejszego wieczoru, gdy żegna stary rok na scenie w otoczeniu fanów.

Sylwester 2021 Polsat. Michał Szpak: stylizacja i zdjęcia

Michał Szpak muzyczną karierę rozpoczynał od występu w popularnym talent show X-Factor. Udało mu się dojść do finału, gdzie przegrał jedynie z Gienkiem Loską. Nie przeszkodziło mu to jednak w zrobieniu wielkiej kariery i zdobyciu ogromu fanów. Artysta jak nikt potrafi zaskarbić sobie sympatię otoczenia. Nic więc dziwnego, że to właśnie przy jego piosenkach Polacy chcą bawić się w sylwestrową noc.

Ci, którzy wybrali tego wieczoru zabawę z Polsatem, na pewno nie żałują tego zwłaszcza ze względu na występ Michała. Wokalista nie zawiódł jeżeli chodzi o stylizację, a także ogromną energię. Z miejsca porwał wszystkich do zabawy. Na scenie pojawił się w stroju składającym się z tęczowych cekinów, a wszystko to dodatkowo okrasił fioletowymi piórami. Look w stylu lat 70. uzupełnił dzwonami w niebieskim kolorze. Nie obyło się także bez manicure i ostrego makijażu.

Nie zabrakło też zjawiskowej fryzury. Znany z burzy długich loków wokalista sprawił, że podczas sylwestrowej nocy było ich jeszcze więcej. Muzyk przedłużył włosy tak, że sięgały mu aż za pośladki i dodał im znacznie więcej objętości.

Zdjęcia z występu Michała w Chorzowie zobaczycie w naszej galerii.


Michał Szpak - sylwester 2021 Polsat

Michał Szpak - sylwester 2021 Polsat

Michał Szpak - sylwester 2021 Polsat

Michał Szpak - sylwester 2021 Polsat

Michał Szpak - sylwester 2021 Polsat

Michał Szpak - sylwester 2021 Polsat

Komentarze