Popisy Szpaka przed domem Kaczyńskiego nie przeszły bez echa. TVP wystosowało oficjalne oświadczenie

Michał Szpak straci pracę w TVP?

Michał Szpak straci pracę w TVP?

Michał Szpak wziął udział w happeningu na ulicy Mickiewicza, w sąsiedztwie mieszkania Jarosława Kaczyńskiego. Wraz z innymi artystami odtworzył Dziady Mickiewicza, wspierając Strajk Kobiet. Internauci sugerują, że straci za to posadę trenera w The Voice of Poland. Mamy oficjalny komunikat TVP w tej sprawie.

Polskie ulice od 22 października są świadkami wielu protestów. Strajk Kobiet, po kontrowersyjnym wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej, nie traci na sile. Dołączają się do niego kolejne grupy niezadowolonych Polaków, którzy czuja się oszukani przez obecny rząd,

W manifestacjach biorą udział także artyści. W miniony weekend zorganizowali happening pod domem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W Dziadach na Mickiewicza wziął udział także Michał Szpak. Opublikował wideo na swoim profilu, a jego fani są zaniepokojeni, że może za to stracić prace w TVP.

Michał Szpak straci posadę w The Voice of Poland?

Michał Szpak znany jest z tego, że nie kryje swoich poglądów. Gwiazdor w ramach Strajku Kobiet nagrał specjalny protest song, Polska jest kobietą. Wyszedł na ulice i głośno popiera manifestujących.

POLSKA TO KOBIETA!!! Taaak, to jest ten dzień! – napisał na Instagramie. Dzisiaj Warszawa jest stolicą świata! Czas otworzyć wino i wznieść toast za wolność!

W sobotę wziął także udział w spektaklu Dziady na Mickiewicza. Razem z Krzysztofem Zaleskim, Natalią Przybysz, Ralphem Kaminskim i Maria Sadowską  wsparł głosem happening, który miał na celu w kulturalny sposób pokazać niezadowolenie społeczeństwa. Relacją pochwalił się na Instagramie.

View this post on Instagram

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Fani piszą, że są pod wrażeniem jego odwagi, a jednocześnie martwią się, czy nie straci posady w The Voice of Poland:

  • Super pomysł ! Taki spontaniczny, artystyczny ,w solidarności z kobietami i z Polską, która chce być WOLNA !!
  • Michał. jesteś wspaniałym Człowiekiem. Dziękuję Wam wszystkim, to było cudowne.
  • Kochani wielki szacunek. przeżycia niesamowite, polały się łzy. Michał jestem taka dumna. Młodzi ,zdolni, odważni. Tak bardzo mi tego brakowało.
  • Ale akcja, serio, jesteś odważny.
  • Zawsze jesteś tam, gdzie trzeba.
  • Super Michał, ale chyba z posadą jurora w The Voice będziesz musiał się pożegnać.
  • Wow! Nie boisz się, że Cię wyrzucą z TVP?

Redakcja Plejady skontaktowała się z władzami TVP w tej sprawie. Oto oficjalne stanowisko Telewizji Publicznej.

The Voice of Poland” to najpopularniejszy muzyczny talent show w Polsce, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. 11. edycja programu gromadzi przed telewizorami miliony Polaków i pozostaje niekwestionowanym liderem pasma. Skład trenerski 11. edycji „The Voice of Poland” pozostaje bez zmian. Program wchodzi w etap, w którym czworo uczestników z drużyny każdego trenera będzie walczyło o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. W najbliższą sobotę zobaczymy etap Nokaut, po którym poznamy wszystkich finalistów muzycznego talent show.

Jak widać bezkompromisowe trzymanie się Michała własnych zasad i poglądów nie będzie rzutowało na jego występach w The Voice of Poland.


Strajk Kobiet - performance przed domem Jarosława Kaczyńskiego

Strajk Kobiet - performance przed domem Jarosława Kaczyńskiego

Strajk Kobiet - performance przed domem Jarosława Kaczyńskiego

Strajk Kobiet - performance przed domem Jarosława Kaczyńskiego

Strajk Kobiet - performance przed domem Jarosława Kaczyńskiego

Strajk Kobiet - performance przed domem Jarosława Kaczyńskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×