Michał Szpak pojawił się na tarasie w TAKIM stroju, że sąsiadkom mocniej zabiły serca. Dawno nie widzieliśmy takiego przystojniaka

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak to bardzo przystojny i dobrze zbudowany mężczyzna. Sąsiedzi nie mogli oderwać od niego wzroku, gdy pojawił się na tarasie w TAKIM wydaniu!

Michał Szpak to najbardziej kolorowy ptak polskiego show-biznesu. Stał się sławny dzięki udziałowi w programie TVN, X-Factorktórego co prawda nie wygrał, jednak otworzył sobie dzięki niemu ścieżkę do dalszej kariery muzycznej. Od tego czasu wydał kilka krążków, nagrał dziesiątki singli i zagrał setki lub tysiące koncertów. Do jego sztandarowych osiągnięć trzeba zaliczyć udział w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Kilka dni temu muzyk zamieścił w oświadczenie, które część osób odebrało jako coming out. W jego treści napisał, że identyfikuje się ze społecznością queer. Później udzielił komentarza serwisowi Plotek, zaprzeczając temu, aby rzeczywiście ujawnił tożsamość seksualną.

Jest to oda, która została wystosowana przez organizatora wydarzenia, w którym biorę udział jako juror. Życie miasta nie jest mi obojętne i każda forma wsparcia jest ważna. Miesiąc wolności. Gdybym chciał zrobić coming out, zrobiłbym to w bardziej spektakularny sposób – wytłumaczył dziennikarzom.

Po czym jeszcze uzupełnił w social mediach:

Czym jest QUEER? QUEER to po prostu świetlisty świr. Czuje się świrem i nie wyobrażam sobie być kimkolwiek innym. Dziękuje Pudelkowi za próbę mojego coming outu lol Gdy to zrobię – zrobię to tak, że wam kapcie spadną. Malkontentów odsyłam do treści „Listu do Koryntian” który stał się moją inspiracją do stworzenia własnego hymnu miłości. Jeszcze raz powtórzę bo trzeba o tym mówić.

Przystojniak najpewniej chciał zwrócić uwagę na premierowy singiel, a dodatkowo skłonić fanów do refleksji na temat tolerancji.

Michał Szpak w seksownym wydaniu na tarasie

Dziś artysta znów dał o sobie znać. Zamieścił na Instastory film, na którym widać go w czasie słuchania muzyki na tarasie. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że Michał zrzucił koszulkę, pokazując fanom umięśniony tors. Gorący widok sprawił, że sąsiedzi, a zwłaszcza sąsiadki, nie mogły się skupić na wypoczynku!

Chcielibyście mieć tak ponętnego sąsiada?


Michał Szpak bez koszulki

Michał Szpak bez koszulki

Michał Szpak bez koszulki

Michał Szpak bez koszulki

Michał Szpak bez koszulki

Michał Szpak bez koszulki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×