Szukaj

Michał Szpak przyłapany podczas pocałunku z piękną blondynką! Czy to jest jego dziewczyna?

Michał Szpak dziewczyna pocałunek

Michał Szpak pokazał dziewczynę?

Michał Szpak ma miliony fanek, które zawsze go wiernie wspierają. Dla młodego pokolenia wyrazisty artysta jest ideałem i wzorem godnym naśladowania. Fani podziwiają wszystko, co jest związane z ich oblubieńcem, a szczególnie wygląd oraz kreacje sceniczne. Sam Michał ceni sobie obecność fanów, zawsze znajduje czas na spotkania, fotki i autografy. Jednak ostatnio jedno zdjęcie gwiazdora może wielce zaniepokoić zakochane w nim po uszy wielbicielki.

Michał od dawna słynie z ekscentrycznego zachowania, znany jest również z tego, że po koncercie lubi sobie lekko zaszaleć w gronie bliskich znajomych. Często z takich imprez wkleja zdjęcia na swój profil, zatem wiadomo, że bawi się świetnie. Tym razem Michał jednym zdjęciem złamał serca swoich fanek. Młody wokalista wkleił bowiem zdjęcie z imprezy, na której całuje tajemniczą blondynkę, nie wykluczone, że to jego partnerka!

Niestety nie wiemy kim jest partnerka Michała, być może to jego nowa miłość? Ciekawostka jest fakt, że Michał z koleżanką mają takie same czarne topy, zatem to musi coś oznaczać 🙂

Czekamy na rozwiązanie zagadki.

Warto było czekać! Michał Szpak w końcu pokazał swoją wielką metamorfozę! Pokazał na co go stać!

Nowa fryzura Michała Szpaka największym hitem „The Voice”! Zaszalał bardziej niż w finale „X-Factora”!

On naprawdę to zrobił! Michał Szpak ściął swoje piękne włosy! Bardzo odważna zmiana!


Czy Michał Szpak jest najlepiej ubranym mężczyzną w kraju?

×