Szukaj

Michał Szpak o zarobkach i „numerku z Kingą Rusin”. Kuba Wojewódzki wycisnął go jak cytrynę!

Kuba Wojewódzki i Michał Szpak

Kuba Wojewódzki i Michał Szpak

Michał Szpak w programie Kuby Wojewódzkiego

Michał Szpak znów ma swoje 5 minut. Miesiąc temu wydał drugą płytę, która od razu wskoczyła na pierwsze miejsce na liście najchętniej kupowanych albumów w Polsce. O swoim wielkim sukcesie 28-latek opowiedział w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym wykonał również swój nowy singiel – piosenkę Rainbow.

Rozmowa Kuby z Michałem zaczęła się od odważnego pytania nawiązującego do jego wizyty z 2011 roku, gdy Szpak wyznał, że jest prawiczkiem. Co prawda tym razem jednoznaczna odpowiedź nie padła, ale z komentarza artysty łatwo można wywnioskować, że… „stał się dorosłym mężczyzną”. O zmianach w jego życiu świadczy też nowy wizerunek:

Myślę, że powinno powstać muzeum stylizacji Michała Szpaka z 2011 roku – wyznał Michał.

Szpak wrócił do początków kariery i ciężkiego okresu po wydaniu mini-albumu:

Jak wydałem ten pierwszy album, tę EP-kę, ja do niej bardzo często wracam. To zostało gdzieś tam zrzucone na bok, totalnie zignorowane. Później przyszedł jakiś taki okres w moim życiu buntu przeciwko i totalnie wtedy wystrzeliłem stylizacyjnie jako ja. Pamiętam taki moment, kiedy był marazm, i jechałem wtedy z przyjaciółką Pauliną Biernat i dostałem taki dziwny impuls, że będzie dobrze. Pochodzę z rodziny, która nie była mi w stanie zafundować życia w Warszawie. To, że po X-Factorze mieszkam w Warszawie to mogę sobie sam na to pozwolić.

Kuba wykorzystał moment i zapytał o zarobki, na temat których krążą już legendy. Mówi się, że Szpak zdążył już dorobić się pierwszego miliona złotych. Co prawda Michał nie odniósł się do plotek, ale zdradził, że chętnie pomaga rodzinie:

Moja rodzina zawsze może liczyć na moje wsparcie. To jest mój filar. Rodzina jest najważniejsza w życiu, nie ważne co się będzie działo.

Nie zabrakło też tematu seksualności. Zapytany o to, „z którą gwiazdą poszedłby na numerek”, Michał natychmiast przyznał, że „Kinga Rusin jest super”. Kuba wówczas stwierdził, że nie rozumie, dlaczego Szpak  jest pomijany pry takich projektach jak Męskie granie:

Moja osoba jest w bardzo specyficznym położeniu. Wiesz sam o co mi chodzi. Jestem facetem trudnym do zdefiniowania.

Na koniec autor hitu Color of your life zaznaczył, że choć piosenki na płycie Dreamer śpiewa po angielsku, to uważa, że sam język zna średnio. Nie wyklucza, że kolejną płytę w całości nagra po polsku.

Sexy stylizacja Michała Szpaka! Bardzo obcisłe spodnie podkreśliły jego wszystkie atuty!

Maja Sablewska i Michał Szpak spotkali się po latach twarzą w twarz. Znamy kulisy rozmowy [WIDEO]

Michał Szpak u Kuby Wojewódzkiego. Za taką zapowiedź powinien się obrazić?


Michał Szpak i Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego

Michał Szpak i Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki – odcinek z Michałem Szpakiem i Sebastianem Fabijańskim

Kuba Wojewódzki – odcinek z Michałem Szpakiem i Sebastianem Fabijańskim

Michał Szpak i Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego

Michał Szpak i Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego

Dodaj komentarz

 • Hanna Dorota pisze:

  W tym programie trzeba zachować duży dystans i zimną krew, Michał sobie poradził ,co nie jest łatwe w przypadku Kuby, po dokładnym obejrzeniu , ok.

 • Gość pisze:

  Kuba sam sobie osdowiedzial o zarobkach I sexue, zenada

 • Gość pisze:

  Ale jest pytanie ?
  Kto jego rozprawiczył ….chłopiec , czy dziewczynka ????

 • Ann pisze:

  A mnie Michal interesuje seksualnie, nie uważam tego za haniebne, ponieważ jest on interesującym i atrakcyjnym mężczyzną. ????

 • Gość pisze:

  do -ja przecież były konkretne odpowiedzi, ze już dawno to ma za sobą, a na portalach piszą byle jak nie od dziś i przekłamują

 • Ja pisze:

  Co druge zdjecie Michała rozgogolone a ja mam sie modlić i sluchać plytki i nie dyskutować???kogos tu pogięlo jednak

 • Ja pisze:

  Ja nie zadaje pytan. cnote Michała. Ani o numerek z Rusin ani o pieniadze Pohamuj troche

 • Gość pisze:

  Do czego potrzebna ta wiedza Wojewodzkiemu?zadaje pytania intymne Ja obrywam?Jak to do czego mi ta wiedza ?To po co Michal idzie do programu? Nie interesune sie tylko rozporkiem i nie jestem prymityena prosze mnie nie obrazać !!!

 • Gość pisze:

  Do Ja – a do czego jest ci potrzebna ta wiedza ? Słuchaj Szpaka płyt, podziwiaj jego głos i nie interesuj się jego kołdrą. Ludzie których interesuje wyłącznie jego rozporek są wyjątkowo prymitywni.

 • Ja pisze:

  żadnej konkretnej odpowiedzi , na tak czy nie, lanie wody , po tych wszystkich programach i wywiadach wiem tyle samo co kiedyś, czyli niewiele, na szczęście jestem inteligentna i domyślam się

 • Gość pisze:

  Kuba to CHAM !!!

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×