Szukaj

Mocne słowa Michała Szpaka. Wyciekły wyniki sprzedaży jego nowej płyty

Michał Szpak Dreamer

Wyniki sprzedaży płyty Michała Szpaka “Dreamer”

Michał Szpak może otwierać szampana! Po wielkim sukcesie płyty Byle być sobą, która pokryła się platyną, a singiel Color of your life uzyskał status diamentowego, przyszła pora na wydanie kolejnego albumu. 7 września do sklepów trafił krążek Dreamer, który właśnie znalazł się na szczycie notowania OLiS-u, co oznacza, że jest najchętniej kupowaną płytą ostatniego tygodnia w Polsce.

Wspaniałą nowinę Michał przekazał osobiście swoim fanom. Artysta opublikował zestawienie, które jeszcze nie jest dostępne na oficjalnej stronie olis.onyx.pl (w obecnym nr 1 jest SariusWszystko co złe).

Radość Szpaka była tak ogromna, że postanowił ujawnić na razie tajną listę sprzedaży. Podekscytowany marzyciel w swojej odezwie do fanów nie przebierał w słowach:

Fuck yeah! Moi drodzy, pewnie już przeczytaliście ten news, ale chciałbym was jeszcze poinformować osobiście. Płyta “Dreamer” na 1. miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce! – powiedział półnagi Michał na swoim Instastory.

Radości Michała nie ma końca, co nas wcale nie dziwi. W dobie muzyki cyfrowej i łatwego dostępu do nielegalnych plików multimedialnych pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych płyt w kraju to ogromny sukces.

“Gratulacja”!

Słuchaliście już Dreamer?

Co za spotkanie! Gosia Andrzejewicz przyłapała Michała Szpaka na luksusowych wakacjach! Zrobiła mu fotkę w samej piżamce

Michał Szpak w klubie zachowuje się bardzo specyficznie. Pokazał swoją zupełnie nieznaną twarz

To oficjalne! Michał Szpak ma piosenkę na Eurowizję 2019! Tylko nam zdradził szczegóły [WIDEO]

Michał Szpak śmiga po Warszawie rowerem za 6 tysięcy złotych! Tak odjechanego pojazdu nie ma nawet Kuba Wojewódzki!

Michał Szpak stracił kontakt z rzeczywistością? Ubrał się do „The Voice” jak na imprezę Faszyn From Raszyn


Najlepsza piosenka Michała Szpaka to…

×