Szukaj

Koronawirus w „The Voice of Poland”. Roszady w obsadzie programu przed samym finałem

Jury The Voice of Poland 11

Jury The Voice of Poland 11

Nowe doniesienia z planu The Voice of Poland. Tuż przed finałem wprowadzono kolejne zmiany w formacie. Wszystko przez koronawirusa.

W najbliższą sobotę startują odcinki finałowe jedenastej edycji The Voice of Poland. Producenci zdecydowali się na pilne wprowadzenie zmian. Ze względu na trwającą w kraju epidemię koronawirusa i rosnącą liczbę zakażeń, postanowiono nieco zmodyfikować zasady show. O tym, kto awansuje do ścisłego finału, zdecydują jurory, a nie widzowie, jak to miało miejsce w poprzednich sezonach.

Finałowa czwórka zostanie wyłoniona spośród 16 uczestników, ale i tu nie brakuje małej rewolucji. TVP właśnie poinformowało o rezygnacji jednej z osób, która doczekała się sporego grona sympatyków. To jednak nie wszystko.

The Voice of Poland 11: Kto zrezygnował z programu?

W wielkim finale zobaczymy po jednym wokaliście przygotowanym przez swojego trenera. O zwycięstwo zawalczą podopieczni Edyty Górniak, Michała Szpaka, Tomsona i Barona oraz Urszuli Dudziak. W programie nie zobaczymy jednak Michała Matuszewskiego.

Już podczas Przesłuchań w Ciemno, kiedy zaśpiewał utwór Zacznij od Bacha z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, był uznawany za lidera w walce o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce jedenastej edycji The Voice of Poland. Po spektakularnych występach w Bitwach i w Nokaucie Michałowi udało się zakwalifikować do odcinków finałowych.

Niestety, u Michała Matuszewskiego wykryto koronawirusa. W związku z tym wokalista nie mógł wziąć udziału w nagraniach pierwszego finałowego odcinka. Zgodnie z regulaminem do programu wróciła osoba z drużyny Urszuli Dudziak, która jako ostatnia odpadała w etapie Nokaut.

Na miejsce Michała została przywrócona 17-latka z Woźnik pod Częstochową – Martyna Zygadło. Jest laureatką wielu międzynarodowych konkursów piosenki, m.in.: w Bułgarii, trzykrotnie we Włoszech, we Francji, w Danii i na Malcie. W sobotnim odcinku Martyna zaśpiewa utwór „When You Believe” Mariah Carey i Whitney Houston.

W najbliższym odcinku finałowym na scenie The Voice of Poland zaśpiewają:

  • z drużyny Urszula Dudziak: Jędrzej Skiba, Martyna Zygadło, Anna Malek i Sylwia Wysocka
  • z drużyny Edyty Górniak: Anna Gąsienica-Byrcyn, Marta Bielawska, Anna Nadkierniczna oraz Ignacy Błażejowski
  • z drużyny Michał Szpaka: Mikołaj Macioszczyk, Krystian Ochman, Wojciech Lechończak i Mateusz Psonak
  • z drużyny Tomsona i Barona: Natalia Szczypuła, Michał Bober, Adam Kalinowski a także Bartosz Utracki.

Pierwszy finałowy odcinek już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. Przypomnijmy, że decyzją trenerów z programem pożegnają się cztery osoby – po jednej z każdej drużyny.

Kim jest Michał Matuszewski?

Michał Matuszewski wychował się w Bieszczadach. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie pracuje jako muzykoterapeuta w Domu Pomocy Społecznej i prowadzi zajęcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Za pośrednictwem muzyki Michał buduje ze swoimi podopiecznymi nić zaufania, dzięki której ludzie zaczynają się otwierać i rozmawiać. Jego występy z Przesłuchań w Ciemno tylko na YouTube wyświetlono dotychczas ponad milion razy!


Michał Matuszewski (The Voice of Poland 11)

Michał Matuszewski (The Voice of Poland 11)

Martyna Zygadło (The Voice of Poland 11)

Martyna Zygadło (The Voice of Poland 11)

Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×