Szukaj

Pilne zmiany w „The Voice” na chwilę przed finałem. Przez COVID producenci nie mieli wyjścia. Będzie ciekawiej

The Voice of Poland

The Voice of Poland

Zmiany w The Voice of Poland. Tuż przed wielkim finałem zdecydowano się na zmiany w systemie głosowania. A wszystko dlatego, że odcinki zostaną nagrane z wyprzedzeniem. Coś czujemy, że nowe zasady wzbudzą sporo emocji.

Mimo trwającej pandemii TVP postanowiło zgodnie z planem zrealizować 11. edycję The Voice of Poland. W trosce o bezpieczeństwo osób obecnych w studiu podczas nagrania wprowadzono wszystkie niezbędne środki ostrożności. Zrezygnowano z udziału publiczności, zabroniono trenerom i uczestnikom okazywania sobie czułości, a wszystkie osoby pracujące na planie zaopatrzono w maseczki i przyłbice.

Nowe zasady w The Voice of Poland 11. Kto wybierze finalistów?

Ze względu na spory przyrost zachorowań produkcja postanowiła zmodyfikować zasady obowiązujące w najbliższych, finałowych odcinkach. W przeciwieństwie do poprzednich lat wszystkie zmagania, które odbywały się na żywo, zostaną nagrane wcześniej. A jak będzie wyglądał wybór finałowej czwórki? Na tym etapie decyzja zawsze leżała po stronie widzów. Wszystkich, którzy planowali wysłać SMS-a na swojego faworyta, musimy rozczarować. Tu też wprowadzono zmiany.

Już w sobotę, 14 listopada, na scenie The Voice of Poland wystąpi 16 uczestników wyłonionych podczas pełnych emocji Nokautów – po czterech z drużyny każdego trenera. Tylko najwyżej oceniona czwórka awansuje do ścisłego finału, w którym zawalczy o 50 tysięcy złotych oraz kontrakt z Universal Music Polska na wydanie płyty.

Decyzję o tym, którzy uczestnicy pożegnają się z The Voice of Poland, a którzy powalczą o wygraną, podejmą trenerzy: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. W programie wyjątkowo obowiązywać będzie system punktacyjny, który będzie działał podobnie do tego znanego z konkursu Eurowizji. Nad obradami jury będzie czuwał notariusz, dzięki czemu widzowie oraz kandydaci do zwycięstwa będą mogli być spokojni o przebieg głosowania.

Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę trenerów. Po zakończeniu występów każdy trener powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz.

Finałowe odcinki The Voice of Poland od 14 listopada, zostaną pokazane w każdą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.


Obsada The Voice of Poland 11

Obsada The Voice of Poland 11

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×