Szukaj

Ujawniono osłupiające nagranie z Melanią Trump: „Odp*erdolcie się ode mnie”. Nikogo nie oszczędziła

Melania Trump

Melania Trump

Melania Trump jest na ustach świata nie tylko z powodu koronawirusa, o którym poinformował jej mąż, Donald. Do sieci trafiło właśnie archiwalne nagranie, na którym wyraźnie słychać frustrację Pierwszej Damy USA. Dlaczego?

Donald Trump w piątkowy poranek czasu polskiego poinformował, że on i jego żona, Melania, uzyskali pozytywne wyniki testów na obecność COVID-19 w organizmie. Zaznaczył, że wraz z małżonką właśnie rozpoczęli kwarantannę:

Dziś wieczorem @Flotus i ja uzyskaliśmy pozytywne wyniki testu na COVID-19. Rozpoczynamy kwarantannę i proces powracania do zdrowia. Przejdziemy przez to razem.

Para prezydencka przebywa pod opieką lekarzy, którzy objęli wsparciem medycznym wszystkich pracowników Białego Domu.

Melania Trump bohaterką nowego nagrania. Jest wyraźnie sfrustrowana

Melania stała się bohaterką kolorowej prasy nie tylko przez fakt, że wykryto u niej koronawirusa. CNN w tym samym czasie ujawniło archiwalne nagranie, które zarejestrowano dwa lata temu. Pierwsza Dama, w rozmowie ze swoją ówczesną przyjaciółką, Stephanie Winston Wolkoff, żaliła się na media.

Wspomniała o sytuacji, w wyniku której tysiące dzieci imigrantów zostało oddzielonych od rodziców na granicy. Przypomnijmy, że prezydent tłumaczył się wtedy, że prawo zostało ustanowione podczas rządów Baracka Obamy. Melania źle zniosła krytykę, która wówczas na nią spadła:

Mówią, że jestem współwinna, że jestem taka sama, jak on, że go wspieram. Nie mówię wystarczająco, nie robię wystarczająco — mówiła do swojej przyjaciółki.

Trump pracowała wówczas nad świątecznymi dekoracjami Białego Domu związanymi z Bożym Narodzeniem. W rozmowie z przyjaciółką mówi, że jest zła, że nikt tego nie docenił. Chociaż nie miała wpływu, wciąż pytano ją o jedną sytuację:

Zap*erdalam z tymi świątecznymi rzeczami, a sama wiesz, kogo k*rwa obchodzą świąteczne dekoracje? Ale muszę to robić, prawda? Robię to i mówię, że pracuję nad świętami, a oni pytają: „a co z dziećmi, które są odseparowywane?”. Odpie*dolcie się ode mnie. Czy mówili tak, gdy działo się to za Obamy? Próbowałam połączyć dzieci z matkami. Ale nie ma takiej możliwości, to jest cały proces prawny — dodała.

W tej samej rozmowie skarży się na liberalne media, które nie doceniają żadnych z jej starań:

Nie chcą zrobić żadnego materiału […] nie zrobią nic, bo są przeciwko nam, bo to liberalne media.

Całość nagrania można przesłuchać poniżej.


Melania Trump i Donald Trump oddają hołd weteranom wojennym

Melania Trump i Donald Trump oddają hołd weteranom wojennym

Melania Trump w czerwonej sukience w Indiach

Melania Trump w czerwonej sukience w Indiach

Melania Trump, makijaż - Sylwester 2019

Melania Trump, makijaż - Sylwester 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×