Donald i Melania Trump mają koronawirusa! W jakim są stanie?

Donald Trump i Melania Trump

Donald Trump i Melania Trump

Donald Trump ma koronawirusaCOVID-19 wykryto także u jego żony, Melanii, o czym prezydent poinformował na Twitterze. Co wiadomo na ten temat? 

Donald Trump ubiega się o reelekcję w wyborach prezydenckich. W tym czasie może liczyć nie tylko na wsparcie swoich sympatyków, ale także żony, Melanii. Pierwsza Dama USA regularnie pojawia się u boku męża, oczarowując świat swoimi kreacjami. Sięga po ubrania stworzone przez topowych projektantów.

Żona prezydenta Stanów Zjednoczonych zachwyca nie tylko swoim ubiorem, ale także inicjatywami. To właśnie ona wpadła na pomysł, by nieco unowocześnić ogród różany, który przylega do Gabinetu Owalnego. Zgodnie z sugestią Melanii w tym miejscu posadzono różę herbacianą, wyhodowaną przez amerykańskiego ogrodnika na cześć papieża Jana Pawła II.

Donald Trump ma koronawirusa. Co z Melanią?

Okazuje się jednak, że w dobie pandemii prezydent USA i jego żona nie uchronili się od zakażenia. Donald Trump potwierdził, że on i Melania Trump mają koronawirusa. Na Twitterze dodał post, w którym przekazał tę informację. Zaznaczył, że natychmiast rozpoczynają kwarantannę i proces wracania do zdrowia:

Dziś wieczorem @Flotus i ja uzyskaliśmy pozytywne wyniki testu na COVID-19. Rozpoczynamy kwarantannę i proces powracania do zdrowia. Przejdziemy przez to razem.

Internauci niemal natychmiast zareagowali na wpis. W komentarzach życzą prezydentowi i jego małżonce dużo zdrowia i trzymają kciuki za szybki powrót do formy:

  • Będzie dobrze. Pod opieką lekarzy szybko wrócicie do zdrowia. Trzymam za to kciuki.
  • Nie wierzę w to co widzę. Donald Trump ma koronawirusa? To dla mnie szok. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
  • Dużo zdrowia panie prezydencie dla pana i Melanii. Wracajcie szybko do zdrowia.

Lekarze informują, że Melania i Donald Trump czują się dobrze, a służby medyczne dbają o bezpieczeństwo pracowników Białego Domu. Para prezydencka nadal chce wykonywać swoje obowiązki, tylko że zdalnie.

Warto wspomnieć, że kilka godzin temu amerykański prezydent poinformował, że test na COVID-19 okazał się pozytywny u jego doradczyni Hope Hicks. To właśnie ona znajdowała się na pokładzie samolotu Air Force One, gdy Donald Trump zmierzał na wtorkową debatę do Cleveland w Ohio.


Melania Trump i Donald Trump oddają hołd weteranom wojennym

Melania Trump i Donald Trump oddają hołd weteranom wojennym

Andrzej Duda i Donald Trump wizyta w USA 2020

Andrzej Duda i Donald Trump wizyta w USA 2020

Melania Trump, Donald Trump, księżna Camilla, książę Karol - Szczyt NATO w Londynie

Melania Trump, Donald Trump, księżna Camilla, książę Karol - Szczyt NATO w Londynie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×