Szukaj

Wyciekło kolejne nagranie z rozwścieczoną Melanią Trump. Nie obyło się bez obraźliwych słów: „Mam to w d*pie”

Melania Trump

Melania Trump

Melania Trump znów trafiła na usta zagranicznych tabloidów. Ujawniono nagranie, na którym krytykuje magazyn Vogue. Nie brakuje mocnych słów. Co powiedziała?

Na początku października Melania i Donald Trump poinformowali, że zarazili się koronawirusem. Prezydent Stanów Zjednoczonych wydał oświadczenie, w którym podkreślał, że wraz z żoną poddali się kwarantannie. Na szczęście małżonkom udało się pokonać COVID-19 i już wrócili do codziennych obowiązków.

Melania Trump o magazynie Vogue. Co ją sfrustrowało?

Pierwsza Dama USA zrobiła zamieszanie w mediach nie tylko z powodu zachorowania na koronawirusa, ale także przez zapis archiwalnej rozmowy, do którego udało się dotrzeć zagranicznym dziennikarzom. Melania żaliła się swojej przyjaciółce, nie szczędząc przy tym gorzkich słów pod adresem mediów.

Internauci nie zostawili suchej nitki na żonie prezydenta Stanów Zjednoczonych, krytykując jej prywatne wypowiedzi. Okazuje się, że to nie koniec nagrań, które dotarły do prasy.

Daily Mail i NBC News ujawniają kolejną rozmowę żony Donalda ze Stephanie Winston Wolkoff. Melania Trump żaliła się na Annę Wintour, redaktor naczelną amerykańskiego Vogue. Miała jej za złe, że dwa lata temu gwiazdą specjalnej, wrześniowej okładki magazynu została Beyonce:

Anna dała wrześniową okładkę Vogue’a Beyonce. Ze wszystkimi zaszczytami. Zatrudni czarnoskórego fotografa i to będzie pierwszy taki przypadek w historii — komentowała Pierwsza Dama USA.

Trump dodała, że nigdy nie usłyszy propozycji pojawienia się na okładce magazynu, ponieważ kiedyś odrzuciła ich propozycję. Nie potrafiła ukryć swojego zdenerwowania:

Mam to w d*pie, „Vogue” mnie g*wno obchodzi

Warto wspomnieć, że chociaż Melania odkąd została Pierwszą Damą USA ani razu nie gościła na pierwszej stronie magazynu Vogue, na jego okładce trzy razy pojawiła się jej poprzedniczka Michelle Obama.

Chociaż Trump nie wypowiedziała się na temat ujawnionych nagrań, głos w tej sprawie zabrała osoba, która odpowiada za jej wizerunek w mediach, Stephanie Grisham. Uważa, że te wypowiedzi są pozbawione odpowiedniego kontekstu:

Narcyzm Wolkoff nie ma granic, ta kobieta to zwykła oszustka. Te nagrania są wyciągnięte z kontekstu i nic nie przedstawiają. Powinno być jej wstyd, tak jak mediom, które się tą sprawą zajmują.

Czy Stephanie ma kolejne rozmowy z przeszłości, które skompromitują Trump? O tym z pewnością wkrótce się przekonamy.

 


Melania Trump i Donald Trump oddają hołd weteranom wojennym

Melania Trump i Donald Trump oddają hołd weteranom wojennym

Melania Trump - orędzie

Melania Trump - orędzie

Melania Trump w lateksowym płaszczu i Donald Trump na meczu

Melania Trump w lateksowym płaszczu i Donald Trump na meczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×