Wirtualna Polska

Meghan Markle z zakazem wstępu na koronację Karola! Wiadomo, kto zablokował jej przylot do UK. To jeden z royalsów

Meghan Markle z zakazem wstępu na koronację Karola! Wiadomo, kto zablokował jej przylot do UK. To jeden z royalsów

Meghan Markle, król Karol III (fot. YouTube)

Meghan Markle nie weźmie udziału w koronacji króla Karola III. Dlaczego? Według najnowszych doniesień zachodnich mediów to jeden z członków rodziny królewskiej stanął jej na drodze. O kogo chodzi tym razem?

Wirtualna Polska

Meghan Markle i książę Harry od kilku lat znajdują się poza rodziną królewską. Opuścili ją po to, by odsapnąć od zainteresowania opinii publicznej. Tak przynajmniej początkowo przekonywali, ponieważ w ostatnim czasie robią wszystko, by znaleźć się na ustach mediów i internautów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Brytyjczycy (i nie tylko) od kilku ostatnich miesięcy czekają na koronację króla Karola III. Jest ona zaplanowana na początek maja br. Magazyn New Idea przekazał, że finalnie Meghan nie weźmie udziału w wydarzeniu, choć początkowo była brana pod uwagę przy jego organizacji.

Dlaczego Meghan Markle nie weźmie udziału w koronacji?

Zgodnie z ustaleniami pisma przyjazd Meghan zablokował sam książę William.

Wtedy do akcji wkroczył 40-letni William. Zarówno Harry, jak i Meghan zostali pierwotnie zaproszeni, ale można śmiało powiedzieć, że William nadał zaproszeniu zimny obrót. Dyktował dworzanom, że Meghan nie powinna zbliżać się do Kate po tym wszystkim, przez co przeszła jego żona – czytamy na łamach gazety.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najpewniej ustalił on z ojcem, że Meghan nie będzie miała wstępu na wydarzenie, a za to dwaj jego dwaj synowie będą świadkami wstąpienia na tron przez dziadka.

Spór Meghan Markle i księżnej Kate

Przypomnijmy, że małżonka Williama, księżna Kate, jest w nienajlepszej komitywie z Markle. Przed weselem tej drugiej miało dojść do poważnego spięcia. Najpopularniejsza wersja mówi o tym, że kłótnia dotyczyła wyglądu dziewczynek sypiących kwiaty.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dziennikarz Tom Bower twierdzi, że Meghan doprowadziła Kate do płaczu poprzez niekorzystne porównanie jej córki, księżnej Charlotte do Ivy – córki swojej przyjaciółki, Jessici Mulroney.

Sama Meghan utrzymuje, że to jednak ona miała popłakać się przez Kate.

Wirtualna Polska

Księżna Kate, książę William - BAFTA 2023

Księżna Kate, książę William - BAFTA 2023

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Meghan Markle zachęca do głosowania

Meghan Markle zachęca do głosowania

Wielkanoc 2023. Książę William i księżna Kate z dziećmi (EastNews)

Wielkanoc 2023. Książę William i księżna Kate z dziećmi (EastNews)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Emigrant w USA pisze:

  Widze ze Polska Republika RASISTOWSKA ma sie nadal dobrze. Glupi zacofany narod.

  • Gość pisze:

   Gdyby przyjąć, że każdy kto nie darzy Meghan sympatią jest rasista, to każdego kto nie jest fanem Kate należy oskarżyc o antysemityzm.

 • Gośćlolol pisze:

  Karyny szaleją. Wasi starzy was po głowach biją czy co? Jak można sie tak gorączkować w sprawie dwóch laluń i spraw sukienkowo- paznokciowych??? Naprawdę wam się nudzi aż tak w życiu?

 • Gość pisze:

  Na tym portalu akceptowane jest obrazanie innych czytelnikow, prostactwo, wulgarnosc i chamstwo!
  Czy to pisza panie? Matki? Zony? Wstyd!

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Chodzi o bardzo tajemniczą sprawę w Afryce podczas pierwszej podróży MM i Henryka i ich dziecka A. . Wtedy A. zginąłby w tajemniczych okolicznościach w pożarze. Prosta ciemnoskóra niania tknięta dziwnym przeczuciem miała to dziecko cały czas na plecach i nie zostawiła go ani na chwilę samego w innym pokoju. W tamtym pomieszczeniu gdzie miał przebywać Arczi doszło wtedy do jakiegoś dziwnego zwarcia instalacji a dziecko zginęłoby w tragicznych okolicznościach. Henryka i Megi nie było wtedy przy Arczim bo byli gdzieś w trasie po RPA osobno. Nikt o tym nie pisze ani nie mówi . Zupełnie jest pomijana ta sprawa..

  • Gość pisze:

   Nie wiadomo czy tj prawda ale tak piszą różne media typu „perskie oko” że MM miała problem z surogatka i prawdopodobnie ta nie chciała się zrzec praw do dziecka A. I albo to było wypożyczone z tzw castingu dziecko od znajomych albo i ten właściwy A. na czas trasy po Afryce…. no i ten wypadek pożar w którym nieopatrznie mogłoby zginąć to dziecko podczas nieobecnosci H&M jakby wypadek który miał być ale go było. W każdym razie snuto dalej opowieści, że MM otoczona na zdjęciach przez ochroniarzy podczas tego niefortunnego spaceru ze swoimi psami w Vancouver, niosła tylko lalkę, tak niezgrabnie zawieszoną w nosidełku. Prawdopodobnie czekali wtedy na rozwiązanie tej sprawy z A.

  • Gość pisze:

   Oczywiście, że mówi, megi o tym bredzila.
   Gospodarze wizyty tego nie potwierdzają, a ponieważ ona jest klamczucha i mitomanka to wierzę raczej im.

 • Gość pisze:

  o 15:05
  To nie są trzy idiotki, ale dwie. Jedną z nich (14:52 i 15:03) jest psychopatyczny stwór, który nieustannie wyzywa dzieci H&M od prosiąt, a Meghan Markle nazywa maciorą.
  Zwróciłam szczególną uwagę na następujący fragment prostackiego wywodu tego śmiecia: „Wcale bym się nie zdziwiła gdyby chciała się pozbyć tego dzieciaka, jest tak brzydki i nieudany”. Trzeba być wyjątkową kanalią, żeby coś takiego napisać. I ŚMIECIEM!!! Poziom kloaki!

  • Gość pisze:

   Smiecia to masz w lustrze, a kanalia to cie wylegla :)))
   Meg to maciora, a jej miot to prosieta :))
   A teraz wracaj do swojej kloaki i pyskuj śmieciowi co cię nie umiał wychować. Nie szczekaj do lepszych od siebie.
   Jesteś równie paskudna i nieudana co ten zezowaty miot :)))

  • Gość pisze:

   o 15:33
   Nic o mnie nie wiesz, tandeciaro! Podskakujesz, bo wydaje ci się, że jesteś anonimowa. Wylewaj swoje frustracje w necie. Tyle ci zostało, przegrywie.

  • Anna pisze:

   Komentarz w punkt. Zauważ proszę jednak, że osoba, która w taki sposób wypowiada się o ludziach, jest osobą psychicznie chorą. To beznadziejny przypadek kanalii, która żyje tylko dlatego, żeby nienawidzić innych. Ten nie wyszukany język, ta podłość, ten brak człowieczeństwa, świadczy o tym, że to ameba i szkoda czasu na komentowanie jej ścieku. Ale zło wróci do niej z podwójną siłą. Bardzo na to zasłużyła.

  • Gość pisze:

   Bravo masz racke

  • Gość pisze:

   16.06 oczywiście, że wiem, lubisz patologie bo taka cie wylegla. Jesteś niczym, a wydaje ci się, smieciu, że możesz szczekac do lepszych od siebie. Przegryw to cie zrobil i nawet on zaluje, że istniejesz :)))
   16.26 ależ ja się tak wypowiadam o tobie, macioro, a nie o ludziach :)) ze scieku to ty pochodzisz, a za to szczekanie do lepszych od siebie już zostałas ukarana. Jesteś zbędna i dobrze o tym wiesz 🙂

  • Gość pisze:

   o 08:00
   Przestań po mnie powtarzać, prymitywie! Od rana, przegrywie, siedzisz i piszesz swoje plugastwa! Bogate musisz mieć życie!

  • Gość pisze:

   Ja ci po prostu przypominam, że przegrywa i prymitywa to masz w lustrze i rodzinie, patusko :)))
   I dobrze o tym wiesz, dlatego tak się zloscisz 🙂
   Ktoś mu ci pokazać gdzie jest twoje miejsce i że masz słuchać lepszych od siebie. A szczekac to masz do swojej starej, tyko ona odpowiada za twoje nędzne i niepotrzebne życie 🙂

 • Gość pisze:

  Do idiotki czerpiącej „wiedzę” z szkalujących HM tabloidow!!! Naucz się dobrze z tłumaczyć z tłumacza angielskiego a nie dosłownie. U nas mówi się „ze”

 • Gość pisze:

  William i Karol nie mogą się pogodzić, że Meghan olala koronację. Po prostu ich zatkało, bo byli przekonanie, że przebiera nogami, żeby tam być, to teraz wymyślają bzdury, żeby lepiej wypaść. Było trzeba o tym pomyśleć, zanim wypuścili multum artykułów o tym, jak Meghan ich lekceważy, jak król ubolewa, jaki to skandal.. itp.
  To nic nie da, Meghan 7ch olala podobnie jak brytyjskie gwiazdy estrady.

  • Gość pisze:

   Haha, oczywiście, że aż przebierala tymi koslawymi patykami by tam być, ale pokazano jej gdzie jest jej miejsce.
   Oczywiście, że król „ubolewa” z uśmiechem na ustach 🙂
   BRK naprawdę nie obchodzi ani tłusta, podstarzala jachtowka ani jej „olewanie” , ona jest po prostu dla nich nikim 🙂

 • Gość pisze:

  Megan ponoc powiedziała, że ​​Charlotte jest gruba i porównała ją wtedy niekorzystnie do dziecka swojej przyjaciółki (wówczas przyjaciółki). I zrobiła to PRZED Charlotte

  • Gość pisze:

   MM juz wtedy szukała zaczepki. Trzeba przyznać że Kate zachowała się dyplomatycznie choć przyznam się że nie przepadam za nią. Jednak trzeba przyznać jej rację. Ja na jej miejscu strzeliłabym focha i zabrałabym dziecko i nie pozwoliłabym aby brało udział . Znalazłabym na to 10 wymówek sensownych dla siebie też ze 200 aby nie być na tym ślubie. I nie uświetniłabym jej tego wydarzenia. Biograf pisał że chodziło o rajstopy że MM I jej przyjaciółka nie chciały aby dzieci miały rajstopy. Z kolei Kate chciała aby wszystko było zgodne z protokołem. W końcu jednak dzieci nie miały rajstop…MM postawiła na swoim. To nie jest dobra kobieta. Ma jakieś urojenia. Wszyscy szli jej na rękę może dzięki Heniowi i dalej idą jakby się jej bali. Czego się wszyscy boją? O jaką jeszcze chodzi tajemnice? Henio cieszy się, że ona rozrabia i to go nakręca… Ona w Afryce jak mieli pierwszą podróż to zostawiła z niańka bardzo prostą to swoje dziecko którego nigdy nie pokazała na żywo w Anglii. To dziwne że nagle tam zostawiło to dziecko z niańka. To dziecko miało spać w oddzielnym pokoju a niańka miała być w innym pomieszczeniu. H&M byli na jakimś spotkaniu kazdo oddzielnie gdzieś poza. Niańka nie chciała zostawić tego dziecka i wciąż trzymała go na plecach typowo jak noszą murzynki i coś tam sobie robiła. Gdyby tego nie zrobiła to to dziecko zginęło by wtedy w Afryce w tym pokoju a niańka by została posadzona. Marny byłby jej los. Przy takiej pozycji MM z wiezienia by nie wyszla. Miala wuelkie szczescie i jakies przeczucia. Wtedy nie zadala wielkiej ochrony dla dziecka. O tym nie piszą nigdzie. Kto stał za tym pożarem? O co w tym chodzi? Jakiego jeszcze haka Harry ma na nich? Wili miał go za przyjaciela

  • Gość pisze:

   Tak, też to czytałam. A najzabawniejsze jest to, że Charlotte wcale nie była gruba, miała wyglad typowy dla swojego wieku.
   Gruba to jest sama meg, z tym swoim kwadratowym, męskim korpusem i brakiem szyi. Z tym ordynarnym pyskiem wygląda jak maciora.
   Charlotte wyrosła na śliczną i szczuplutka dziewczynkę, za to prosiaki wywloki meg są groteskotowo paskudne :)))
   Kate pokazała klasę, ja na jej miejscu kaxalabym zezowatej pomyłce szwagra spojrzeć w lustro i zająć się jej własnym sadlem :)))

  • Gość pisze:

   14.17 oczywiście, że szukała zaczepki, testowala granice, chciała wiedzieć na ile może sobie pozwolić sądząc, że uda jej się rządzić innymi.
   Błędem było ustępstwo w sprawie rajstop, takie prymitywy jak jachtowka nie docenia gestów dobrej woli, tylko uznają je za słabość i będą żądać więcej.
   Myślę, że po prostu nie chcieli być oskarżeni o rasizm dlatego traktowali ją jak g***o (którym ona zresztą jest) i nie tykali bojąc się, że zacznie śmierdziec. Jak widać to nie pomogło, więc ja olewają.
   Pewnie Karol i William zamierzają odebrać im i rudym prosiakom tytuły :))
   Wcale bym się nie zdziwiła gdyby chciała się pozbyć tego dzieciaka, jest tak brzydki i nieudany, że się go po prostu wstydzi, a.megi i tak kocha tylko siebie :)))

  • Gość pisze:

   Trzy idiotki czerpiące „wiedzę” z szkalujących HM tabloidow!!! I te ich kilometrowe wywody.. :)))))))))))
   Rany Boskie, co za pustaki!

  • Gość pisze:

   Jedna idiotka czerpiąca wiedzę z książeczki księcia na psiej misce z odmrozonym członkiem :)))
   Jak można być tak głupim i patologicznym żeby lubić oblesny miot starej cpunki? 🙂 poczytaj co Tom Bower napisał o matce jachtowki meg. Trudno o gorszy rynsxtok. Ale cóż, to twoje klimaty , podobnie jak świńskie pyski rudych zezikow :)))

  • Gość pisze:

   19 kwietnia 2023 o 15:30
   Skąd ty się urwałaś prymitywie. Od czubków?
   Cos koszmarnego. Że też cie nie wywalają stąd. Zewsząd, bo pewnie nie tylko tu się produkujesz.

  • Gość pisze:

   Szczekaj do swojej starej, prymityw od czubkow to ciebie wydalil
   To ciebie powinno się wywalić, zatruwasz powietrze, jesteś zbędna, wszędzie, ty swinski miocie z patologii. Znalazła się godna obrończyni starej cpunki i rudych prosiat :)))
   Pyskuj do swojej starej, a do mnie masz się zwracać z szacunkiem i do innych lepszych od siebie także.

  • Gość pisze:

   o 17:00
   Przepraszam Panią (o 15:30), że się wtrącę. 🙂
   Nikt nie zamierza się do ciebie zwracać z szacunkiem, ponieważ lepsza od innych jesteś jedynie w swojej chorej wyobraźni! Jesteś skończonym prymitywem. Twoje prostackie wywody wywołują jedynie odruch wymiotny. A zbędne jest twoje nędzne jestestwo, o czym nie raz ci pisano. Ale widać lubisz, kiedy na ciebie plują i kiedy dostajesz kopniaki. Widać lubisz te klimaty. I nie odpisuj, nie mam zamiaru czytać kolejnego ścieku.

  • Gość pisze:

   Od takich jak ty nawet moje buty są lepsze, a ty nadajesz się co najwyżej by je o ciebie wytrzeć.
   Niestety, stara maciora nie umiała cie wychować, dlatego osmielasz się szczekac i nie znasz swojego miejsca.
   Jeśli nie chcesz mieć odruchu wymiotnego to nie patrz w lustro i oddaj swój miot tam gdzie go nauczą gdzie jest jego miejsce :)))
   Ależ nikogo nie obchodzi czego ty chcesz, ode mnie dostajesz to na co zasługujesz i jestem pewna, że wrócisz po więcej bo wiesz, że jesteś niczym.
   Naprawdę sądzisz, że obchodzą mnie opinie takich jak ty? :)))

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×