Meghan Markle urodziła? Tabloid jak grom z jasnego nieba przekazał przełomowe wieści. Co ustalono?

Meghan Markle urodziła?

Meghan Markle urodziła?

Meghan Markle jest w ciąży. Wszyscy spodziewają się, że lada dzień Archie zostanie starszym bratem. Tymczasem tabloid już ogłosił narodziny córeczki Sussexów! Co ustalono?

Meghan Markle i książę Harry przenieśli się za ocean tuż po tym, jak zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Najpierw osiedlili się w Kanadzie, potem w Los Angeles, a ostatecznie kupili wspaniałą posiadłość w Santa Barbara, gdzie wiodą spokojne życie z dala od natrętnych mediów. Od tego momentu podjęli kilka ważnych decyzji: podpisali umowy ze Spotify i Netflixem, a także udzielili wywiadu Oprah Winfrey. Wywiad wstrząsnął rodziną królewska, a małżonkowie także w tej rozmowie zdradzili, że doczekają się wymarzonej córeczki.

Wszystkim zdawało się, że poród zbliża się wielkimi krokami, bo szacowano, że rozwiązanie nastąpi pod koniec czerwca, tymczasem jeden z tabloidów odpalił prawdziwą bombę i ogłosił, że Meghan już urodziła!

Meghan Markle urodziła?

Od miesięcy Meghan Markle i jej rosnący brzuszek, są stałym elementem zielonych ulic Montecito. Często widywano ciężarną księżną spacerującą ze swoim psem, a także dwuletnim synem Archiem. W ciągu ostatnich kilku tygodni nikt nie widział jej, a sąsiedzi opowiadali w New Idea, że ​​wierzą, że ona i jej mąż, książę Harry, potajemnie powitali swoją córeczkę!

To takie ekscytujące. Harry też się nie nudzi. … Nic nie wskazywało na to, żeby jeździł na rowerze lub schodził z psiakiem na plażę – zdradza osoba  z sąsiedztwa. – Wszyscy zakładają, że jest u boku Meghan, bo właśnie po raz drugi został ojcem.

Informator New Idea zapewnia, że ​​data porodu Meghan była znacznie wcześniejsza, niż sądzono. Świadczy o tym fakt, że Harry bardzo szybko wrócił z Wielkiej Brytanii po pogrzebie swojego dziadka, księcia Filipa.

Z kolei świadkowie uważają, że Meghan zapisała Archiego do żłobka, żeby mieć czas na przygotowanie się do porodu.

Byli szczęśliwi, że wszyscy przypuszczali, że termin porodu ma nastąpić w czerwcu – mówi jeden z informatorów.

Meghan nie pojawiła się na nagrywaniu koncertu Global Citizen VAX LIVE w Los Angeles 2 maja, mimo że obiecała poprowadzić koncert charytatywny z Harrym. Nikt nie byłby zaskoczony, gdyby okazało się, że już przywitali swoją córkę.

Tym bardziej że donoszono również, że Markle tym razem chciała rodzić w domu, dzięki czemu zachowanie tajemnicy byłoby jeszcze łatwiejsze.


Meghan Markle urodziła?

Meghan Markle urodziła?

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle z dużym ciążowym brzuchem w Nowym Jorku

Meghan Markle z dużym ciążowym brzuchem w Nowym Jorku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×