Meghan Markle u Ellen DeGeneres pokazała nowe zdjęcie Archiego. Potem wszyscy usłyszeli jak… miauczy: „Jestem kiciusiem” [WIDEO]

Meghan Markle u Ellen

Meghan Markle u Ellen

Meghan Markle udzieliła wywiadu Ellen DeGeneres. Księżna Sussexu pokazała się z zupełnie innej strony. Najpierw pochwaliła się najnowszym zdjęciem synka, a później nieco zaszalała. Rodzina królewska może nie być zadowolona.

Meghan Markle i książę Harry od niemal dwóch lat żyją z dala od rodziny królewskiej. Małżonkowie podjęli trudną decyzję o tym, by zrezygnować z bycia wysokimi rangą w rodzie Windsorów i razem z synkiem Archiem przenieśli się do USA. Wydali w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym zaznaczyli, że chcą zacząć życie na własny rachunek. Po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych ich życie bardzo się zmieniło, doczekali się drugiego dziecka. Na samym początku starali się żyć z dala od blasku fleszy.

Dopiero po roku od przeprowadzki udzielili pierwszego wywiadu, w którym opowiedzieli, dlaczego tak naprawdę zrezygnowali z życia na królewskim dworze. Okazało się, że Meghan cierpiała na depresję i miała myśli samobójcze. Pojawiły się także kwestie rasizmu. Harry wyznał również, że jego stosunki z bratem i ojcem pozostawiają wiele do życzenia.

Meghan Markle u Ellen DeGeneres o dzieciach. Nowe zdjęcie Archiego

Chociaż Meghan i Harry chcieli nieco odpocząć od bycia na świeczniku, to powoli wracają do show-biznesu. Księżna Sussexu pojawiła się w jednym z najsłynniejszych talk-shows w USAThe Ellen DeGeneres show i postanowiła opowiedzieć sporo o codzienności. Małżonkowie po wyjeździe z Londynu starają się chronić wizerunek swoich dzieci. Córeczki Lilibet, która przyszła na świat w czerwcu, nie widział jeszcze nikt poza najbliższą rodziną, ale w programie pochwaliła się ona najnowszym zdjęciem Archiego.

Chociaż chłopiec stał tyłem, to widać, że mocno urósł i ma urocze kręcone włoski. Prawnuk królowej Elżbiety II został sfotografowany w momencie, gdy karmił kury, które hodują na swojej posiadłości małżonkowie. Trzeba przyznać, że to naprawdę uroczy obrazek.

Meghan Markle pokazała zdjęcie Archiego u Ellen DeGeneres, screen YouTube

Meghan Markle pokazała zdjęcie Archiego u Ellen DeGeneres, screen YouTube

Księżna Suseexu zdradziła również, że będąc w ciąży, chciała namówić księcia Harry’ego na to, aby założyli TikToka i dodali tam wspólny filmik. Niestety pomimo usilnych próśb nie uległ on jej namowom. Przyznał, że nie mogą tego zrobić. Decydując się na aktywność w social mediach, wysłaliby tabloidom zaproszenie do ich prywatnego życia.

Meghan ku zaskoczeniu widzów zgodziła się także wziąć udział w tak zwanym pranku, który zorganizowała razem z Ellen. Księżna wyposażona w dyskretną słuchawkę podeszła do okolicznych ulicznych sprzedawców. Wcześniej jedna z producentek programu poinformowała ich, że księżna chce zrobić zakupy, ale prosi, by traktowano ją, jak przeciętnego klienta.

Najpierw podeszła do stoiska z kryształami i przykładając je sobie do czoła, mówiła o ich leczniczej mocy. Znacznie odważniej było przy stoisku z sosami. Tam na polecenie Ellen wypowiedziała słowa, którymi na pewno nie będzie zachwycona rodzina królewska:

Oj, to nie jest wcale ostre. Daj mi coś naprawdę gorącego. Mamusia chce odrobiny ciepełka. Mój kochaniutki uwielbia ostry sos. Oj boziu, boziu, boziu. Czuję się rozpalona, rozpalona, rozpalona – mówiła księżna.

W torebce księżna miała również dziecięcą butelkę z mlekiem, z której łapczywie popijała, ale także parę pluszowych uszu. Założyła je, gdy podeszła do stoiska z ciasteczkami. Tam zaczęła udawać kota i zaśpiewała:

Jestem kiciusiem, miau, miau, miau. Ty jesteś kiciusiem, miau, miau, miau.

W końcu na horyzoncie pojawiła się Ellen, która wyjaśniła wszystkim, że były to jedynie sprowokowane przez nią żarty. Widać było, że zakłopotani sprzedawcy odetchnęli z ulgą. Poniżej możecie zobaczyć nagranie, na którym szaleje Meghan.


Meghan Markle pokazała zdjęcie Archiego u Ellen DeGeneres, screen YouTube

Meghan Markle pokazała zdjęcie Archiego u Ellen DeGeneres, screen YouTube

Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Komentarze

 • Goak pisze:

  Ksiezna aktorka . Powtarzała za tą dyktatorka Ellen . Dobrze ojciec wyraził się o niej . Zwykła małpa

 • Komentatorka pisze:

  Świetny wywiad z Ellen, zabawna i dobrze odegrana scenka w ramach Ellen Show. Sympatyczna, ciepła kobieta z poczuciem humoru. Jak oceniła jedna z angielskich dziennikarek, widać wyraźnie po tym wystepie dlaczego Harry się w niej zakochał. Konkretna, przebojowa kobieta, wykorzystała też show żeby poruszyć kwestię praktycznie braku urlopu macierzyńskiego w USA. Ta sprawę stara się nagłaśniać i doprowadzić do zmian. I pojawienie się u Ellen, która gościła już prezydenta Obamę, jego żonę, wielu znanych polityków i wpływowych ludzi to doskonałe posunięcie dla realizacji dalszych celów. Dobrze wiedzieć cokolwiek o działaniach zarówno księżnej Sussex, jak również jej męża, zanim zacznie się powierzchownie komentować

 • Gośćczytelnczki pisze:

  I to ma być zdała od mediów to raz dwa ona nie jest księżna zrzekli się tego tytułu a po trzecie tak chytrej kobity ciężko znaleźć

  • Nadal księżna i książę pisze:

   Nie, nie zrzekła się. Nadal jest księżną. Nie podejmuje oficjalnych obowiązków rodziny królewskiej i nie otrzymuje za to pieniędzy. Jednak Harry nadal ma dochody z jego prywatnego majątku.

 • Gość pisze:

  Swietna, kontaktowa dziewczyna.

 • Megan pisze:

  Śmieszna, władza i pieniądze to jej piorytet

 • Gość pisze:

  Idiotka jak zawsze

 • Gość pisze:

  Jak na kogoś kto chciał stać z boku jest całkowicie na środku od początku chciała robić show ale w UK nie pozwolono

 • Gość pisze:

  Żenująca i pokraczna.
  Tyle w temacie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×