Meghan Markle i książę Harry pokazali dzisiaj swoją córeczkę. Takiej niespodzianki fani się nie spodziewali

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2021 roku

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2021 roku

Meghan Markle i książę Harry kilka dni temu po raz drugi zostali rodzicami. Małżonkowie doczekali się córeczki Lilibet Diany. Dzisiaj po raz pierwszy pokazali ją światu. 

Meghan Markle i jej mąż Harry już ponad rok temu zrezygnowali ze swoich funkcji w monarchii i wyjechali do USA, by tam rozpocząć nowe życie. Małżonkowie mieli już dosyć bycia w blasku fleszy i chcieli usunąć się w cień. Od zeszłego roku sami się utrzymują i żyją według własnych zasad. Zakochani bardzo długo milczeli na temat tego co działo się na królewskim dworze. Dopiero po 12 miesiącach udzielili wywiadu Oprah Winfrey, gdzie opowiedzieli, o wszystkich przykrościach, które ich spotkały.

Sussexowie odkąd wyjechali z Londynu, odnoszą liczne sukcesy. Udało im się kupić własny dom, gdzie założyli ogród, a nawet hodują kury, co pokazali w wywiadzie, którego udzielili Oprah. Założyli firmę producencką i podpisali kontrakty z Netflixem i Spotify, a także z sukcesami prowadzą własną fundację Archwell.

Meghan Markle pierwszy raz pokazała swoją córkę Lilibet

Meghan Markle i książę Harry po raz drugi zostali rodzicami. W walentynki poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka. Podczas wywiadu zdradzili, że oczekują narodzin córeczki. A dwa dni temu zamieścili informację o pojawieniu się Lilibet Diany na świecie na stronie swojej fundacji.

4 czerwca, zostaliśmy pobłogosławieni przybyciem naszej córki Lili. Ona jest czymś więcej, niż mogliśmy sobie wyobrazić i pozostajemy wdzięczni za miłość i modlitwy, które czuliśmy z całego świata. Dziękujemy za nieustanną życzliwość i wsparcie w tym wyjątkowym dla naszej rodziny czasie – piszą szczęśliwi rodzice.

Tuż przed narodzinami córeczki Meghan Markle napisała własną książkę. Publikacja The Bench, której inspiracją była relacja pomiędzy Archiem i Harrym, to jej pierwsze literackie dzieło. Ilustracje do niej stworzył Christian Robinson.

Ławka zaczęła się jako wiersz, który napisałam dla męża w Dzień Ojca, miesiąc po urodzeniu Archiego – powiedziała Meghan – Ten wiersz stał się tą historią. Christian nakładał na siebie piękne i eteryczne ilustracje akwarelowe, które oddają ciepło, radość i komfort relacji między ojcami i synami ze wszystkich środowisk; ta reprezentacja była dla mnie szczególnie ważna, a Christian i ja pracowaliśmy dokładnie, aby zobrazować tę szczególną więź bardzo wszechstronnie.

Na zamieszczonych ilustracjach możemy zobaczyć rudowłosego mężczyznę razem z synkiem, którzy razem spacerują i spędzają czas w ogrodzie. Na jednym z rysunków można dostrzec też małą Lilibet z jej mamą. W książce pojawia się obrazek, na którym widzimy Harry’ego z Archiem, którzy karmią kury, oraz Meghan spacerującą po ogrodzie warzywnym, która w chuście ma zawinięte maleństwo. To pierwszy raz kiedy można zobaczyć małą Lilibet Dianę. Otoczenie do złudzenia przypomina to, jakie widzieliśmy na nagraniu z domu Sussexów w Montecito, które zostało wyemitowane podczas wywiadu u Oprah.


Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle

Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle

Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle

Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle

Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×