Psycholog przeanalizował gesty, zachowania i słowa Meghan Markle. Wniosek może przerażać. Takie typy osobowości to rzadkość

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle, jej mowa ciała, gesty, zachowanie i słowa, zostały poddane analizie. Wnioski są przerażające. Jakim typem według badania jest żona Harry'ego?

Wywiad Meghan i Harry’ego u Oprah Winfrey wstrząsnął światem. Jedni zarzucają parze, że zamiast usunąć się w cień, zdecydowali się boleśnie uderzyć w brytyjską rodzinę królewską, inni gratulują im odwagi w głośnym mówieniu o tematach, które były do tej pory tabu.

Mimo że minęło już sporo czasu, echa rozmowy nie milkną, a kolejni specjaliści wypowiadają się na temat tego, co widzieliśmy na ekranach telewizorów. Na przykład ekspert od mowy ciała Jesus E. Rosas szczegółowo przeanalizował zachowanie Meghan i Harryego.

Wziął on pod uwagę komunikację niewerbalną, w tym m.in. ułożeni ich ciał, gesty, spojrzenia i wiele innych detali, które miały ujawnić zarówno ich intencje, jak i to, jaka relacja łączy parę. Analiza przyniosła sensacyjne wnioski.

Jesus E. Rosas uważa, że mowa ciała Harry’ego zdradza brak pewności siebie, duże napięcie i wycofanie. Meghan z kolei nieświadomie pokazała, że to ona dominuje w tym związku i kontroluje wszystko.

Zwróć uwagę, że ciało Harry’ego jest pochylone do przodu, nerwowo też rusza dłońmi. To nie jest postawa pewności, podczas gdy Meghan wydaje się zrelaksowana, dominująca.

Każdy kolejny element przeanalizowany przez specjalistę pokazuje, że Harry to tylko cień swojej żony. Jednak te doniesienia są niczym w obliczu innej, dogłębnej analizy osobowości Meghan.

Jakim typem osobowości jest Meghan?

National Enquirer twierdzi, że ma w swoich rękach ściśle tajny profil psychologiczny żony księcia Harry’ego, który opracował zespół specjalistów. To dossier ujawnia, że Meghan Markle jest patologicznym kłamcą i dwubiegunowym narcyzem z histrionicznym zaburzeniem osobowości [osoba z histrionicznym zaburzeniem osobowości jest kimś barwnym, zachowującym się teatralnie, widocznym i zwracającym na siebie uwagę, red.] Informator twierdzi, że nie jest to niespodzianką.

Meghan groziła samobójstwem, kiedy  ktoś bliski stawał jej na drodze do celu.

Osoba wtajemniczona mówi, że Markle nie mogła znieść bycia drugą po Kate Middleton.

Markle nie mogła znieść, że ona i Harry zawsze będą w cieniu Williama i Kate.

Tabloid następnie rozmawiał z lekarzem, który, mimo że nigdy nie leczył Markle, wypowiedział się na temat jej problemów:

Ona czerpie przyjemność z niszczenia, upokarzania i zemsty.

To naprawdę sensacyjne informacje. Kombinacja cech, o których mowa, może przerażać. Dajecie wiarę tym doniesieniom?


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Komentarze

 • ania pisze:

  Odrazu to wiedziałam,że ona ma osobowość narcystyczna ten artykuł to tylko potwierdzenie tego co już dawano wiedziałam jak obserwowałam Megan

 • Marg pisze:

  Ta analiza mnie przeraziła. Nie dlatego, że pokazuje straszny wizerunek tej kobiety i jej ofiary, lecz dlatego, że jest jota w jotę zgodna z tym, co ja OD POCZĄTKU myślałam i myślę o tej kobiecie, Harrym i ich związku. Zawsze jestem przerażona, kiedy potwierdzane są moje diagnozy, bo kimże ja jestem, aby cokolwiek negatywnie oceniać – A JEDNAK mam rację na tyle często, że to nie może mnie nie zastanawiać.
  Może nie znam tych wszystkich psychologicznych terminów, bo nie jestem psychologiem – a jednak zbyt często mam rację w sytuacjach, w których naprawdę wolałabym jej nie mieć… To wcale nie jest dla mnie źródłem satysfakcji ani mnie nie dowartościowuje, a wręcz mnie przeraża.

 • DeTe pisze:

  Nie trzeba być ekspertem żeby zauważyć, że kręci mężem jak Kestowicz Pankracym :/

 • Jenny pisze:

  Prawda, jestem psychologiem, pracuje w Stanach I zgadzam sie z ta analiza

 • Gość pisze:

  Prawda,szkoda Harrego.

 • Gość pisze:

  sama prawda

 • Marta pisze:

  Ta Megan to jest podła i Harry jest jej kolejna ofiara.

 • Gość pisze:

  Stara baba po rozwodzie a gra dziecko niewinne. Biedny Hary

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×