Meghan Markle odrzuciła okazję do spotkania z rodziną królewską. Zrezygnowała z uczczenia pamięci księżnej Diany

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle nie przyleci z Harrym do Wielkiej Brytanii, by wziąć udział w uroczystościach, związanych z 60. urodzinami księżnej Diany. Nie przyjęła zaproszenia, które mogło być przełomem. Sprawdźcie, co podaje zagraniczna prasa. 

Meghan Markle i książę Harry od ponad roku nie reprezentują interesów królowej Elżbiety II. Tuż po tym, jak zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji, przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Kupili wymarzoną posiadłość w Santa Barbara, która znajduje się w sąsiedztwie gwiazd. Nieopodal nich mieszkają m.in. Katy Perry i Orlando Bloom.

Małżonkowie od pewnego czasu nie pojawiają się publicznie. Powodem jest fakt, że skupiają się na życiu rodzinnym. Niedawno powitali drugie dziecko, córeczkę, dla której wybrali imiona Lilibet Diana. Dumni rodzice te szczęśliwe wieści przekazali w oficjalnym komunikacie. Podkreślono w nim, że zarówno Meghan, jak i dziewczynka dobrze się czują:

Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i czują się świetnie

Meghan Markle nie przyleci z księciem Harrym do Wielkiej Brytanii

Meghan i Harry od wielu miesięcy przebywają w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory jedynie książę zdecydował się na to, by wrócić do Wielkiej Brytanii. Przyleciał do swojej ojczyzny, by razem z resztą rodziny, wziąć udział w pogrzebie księcia Filipa. Jego żona ze względu na fakt, że była w zaawansowanej ciąży, się na to nie zdecydowała.

Książę znów pojawi się w Wielkiej Brytanii. Weźmie udział w uroczystościach zorganizowanych z okazji 60. urodzin jego mamy, księżnej Diany. Zobaczy się się m.in. z bratem, Williamem. Panowie spotkają się podczas odsłonięcia pomnika Królowej Ludzkich Serc. Uroczystość odbędzie się na terenie ogrodu Pałacu Kensington.

Prace nad monumentem trwają od 2017 roku. Oczekuje się, że bracia będą nie tylko świadkami odsłonięcia rzeźby, ale także wygłoszą przemówienia.

Osoba z otoczenia rodziny królewskiej donosi, że Meghan Markle nie będzie towarzyszyć mężowi. Nie przyjęła zaproszenia, które mogło być przełomem w sprawie jej napiętych relacji z bliskimi męża. Ma ważny powód. Niedawno urodziła drugie dziecko i dlatego na razie nie planuje podróży samolotem:

Meghan nie przyleci do Wielkiej Brytanii. Właśnie urodziła dziecko i dlatego Harry będzie podróżował sam – podaje osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Odsłonięcie pomnika księżnej Diany odbędzie się 1 lipca.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Komentarze

 • Gość: ada białek pisze:

  Boi się pokazać na wyspach, aby jej czymś śmierdzącym nie obrzucili. Zmusiła Harrego do opuszczenia Firmy, a potem pretensje, że Firma jej nie utrzymuje, że takie zarozumiałe „cudo” jak megan nie ma większych przywilejów niż pozostał
  a część rodziny łącznie z królową. Niech siedzi w USA .

 • Gość pisze:

  a ja tam wcale jej się nie dziwie nigdy nie była w pełni zaakceptowna prrzez rodzine królewską

 • Gość pisze:

  Jestem zaskoczona, ze ja zaprosili po takim oszczerstwom.

 • Gość pisze:

  A po co ona tam?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×