Szukaj

Harry i Meghan ruszyli z oficjalną stroną! Jest bardzo skromna, ale zawiera ciekawe informacje

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle nie próżnują. Kilka miesięcy temu opuścili rodzinę królewską, teraz ruszyli ze stroną internetową swojej organizacji Archewell. Co można na niej znaleźć?

Na początku roku książę Harry i Meghan Markle podjęli decyzję o opuszczeniu brytyjskiej rodziny królewskiej. Obowiązki pełnili do końca marca, po czym spakowali walizki i przenieśli się za ocean. Od kilku tygodni mieszkają w Santa Barbara, gdzie kupili wymarzoną posiadłość.

Meghan i Harry nie przestali jednak udzielać się publicznie. Co jakiś czas pojawiają się na mniejszych lub większych imprezach, a także w programach telewizyjnych. Niedawno wprost ze swojego salonu poprowadzili galę Time, o czym pisaliśmy tutaj.

Meghan Markle i Harry: organizacja Archewell. Co na stronie internetowej?

Małżonkowie od kilku miesięcy prowadzą organizację filantropijną, pomagając tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Chociaż do tej pory na jej temat nie pojawiały się informacje pochodzące od Meghan i Harry’ego wygląda na to, że postanowili to zmienić. We wtorkowy wieczór ruszyła strona internetowa organizacji Archewell.

Na neutralnym tle w kolorze ciemnoszarym przedstawiono definicje słownikowe słów arche i well. Jak możemy przeczytać pierwsze z nich oznacza „źródło działania”, drugie „obfite zasoby lub zapasy, miejsce, do którego można głęboko się dokopywać”. Witryna oferuje również opcję zapisania się do subskrypcji e-mail, która będzie informować o działalności firmy. Dodatkowo podano adres pocztowy z Beverly Hills oraz dane kontaktowe.

Warto wspomnieć, że informacje o tym, że małżonkowie pracują nad nową organizacją pojawiły się już na przełomie marca i kwietnia. Po raz pierwszy zdradzili, że tworzą nowe dzieło, dla której inspiracją było imię ich syna, Archiego:

Przed Sussex Royal pojawił się pomysł na Arche – greckie słowo oznaczające źródło akcji. Archewell to nazwa, która łączy starożytne słowo oznaczające siłę i działanie, a także przywołuje głębokie zasoby, z których każdy musi czerpać — podawały media.

Chociaż wiele osób trzyma kciuki za powodzenie tego projektu, Meghan i Harry już na starcie musieli mierzyć się z nieprzyjemnościami. Padli ofiarom hakera, który przejął ich stronę internetową. Na szczęście jak widać już udało się ją odzyskać.


Meghan Markle i książę Harry ruszyli ze stroną internetową

Meghan Markle i książę Harry ruszyli ze stroną internetową

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle w amerykańskiej wersji programu Mam Talent

Meghan Markle w amerykańskiej wersji programu Mam Talent

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×