Matthew Perry nie był w najlepszym stanie w nowym odcinku „Przyjaciół”. Sprawę oficjalnie skomentował producent serialu

Matthew Perry

Matthew Perry

27 maja 2021 na ekrany trafił odcinek specjalny serialu Przyjaciele. W produkcji wystąpił również odtwórca roli Chandlera Binga, czyli Matthew Perry. Po wielu latach walki z nałogiem fani byli zaniepokojeni jego stanem zdrowia. Głos oficjalnie zabrał producent serialu.

Matthew Perry to jedna z sześciu gwiazd, która zagrała w serialu Przyjaciele. Kultowa produkcja otworzyła aktorom drogę do sławy i stała się trampoliną do wielkiej kariery. Nazwiska gwiazd odtwarzających główne role są doskonale znane wszystkim widzom tego sitcomu. Format miał swoją premierę w 1994 roku i od tamtej pory nieprzerwanie przez 10 lat pojawiał się na ekranie. Zakończenie tej produkcji było ciosem dla wielu fanów, którzy z utęsknieniem wyczekiwali informacji o tym, że znowu zobaczą szóstkę przyjaciół z Nowego Jorku na ekranie.

W końcu po 17 latach od wyemitowania ostatniego odcinka ich prośby zostały spełnione. Pojawili się oni w odcinku specjalnym zatytułowanym Friends: Reunion, który został pokazany 27 maja na platformie HBO Max. Długo nie było wiadomo, czy wszystkim uda się wziąć udział w tym wzruszającym przedsięwzięciu. Fani obawiali się, że mogą nie zobaczyć Matthew Perry’ego. Już od dawna bowiem wiadomo było, że walczy on z uzależnieniami.

Zaniedbany Matthew Perry

Zaniedbany Matthew Perry

Producent Przyjaciół skomentował stan zdrowia Matthew Perry’ego

Przyjaciele stali się jednym z największych hitów telewizyjnych światach. Aktorzy odtwarzający główne role z miejsca zostali gwiazdami największego formatu. Niestety Matthew Perry, który brawurowo zagrał Chandlera Binga, długo miał problemy z alkoholem i narkotykami. Aktor jeszcze podczas realizacji serialu dwukrotnie trafiał na odwyk. Pierwszy raz w 1997 roku, a ponownie potrzebował pomocy w 2001 roku.

Miałem taką dziwną zasadę, że nigdy nie piłem na planie. Szedłem do pracy w skrajnych przypadkach kaca. To straszne, czuć się w ten sposób, a do tego trzeba pracować i być zabawnym – mówił w 2002 roku w wywiadzie dla New York Times.

Aktor był już na skraju upadku i bardzo ciężko było mu się odbić od dna. Był jednak w takim momencie, że obawiał się o własne życie i to kilkanaście lat temu skłoniło go walki z nałogiem:

Nie wytrzeźwiałem, bo miałem na to ochotę. Stałem się trzeźwy, bo martwiłem się, że umrę następnego dnia.

Niestety problem uzależnienia przez kolejne lata powracał w jego życiu jak bumerang. Tabloidy co jakiś czas publikowały kolejne zdjęcia zrobione przez paparazzi, na których można było zobaczyć, że w życiu serialowego Chandlera nie dzieje się najlepiej.

Ogromną niespodzianką dla wielbicieli serialu było to, że zdołał wziąć udział w Friends: Reunion. Jednak po emisji odcinka specjalnego, w sieci zaczęły pojawiać się pytania o stan jego zdrowia. W wyemitowanym zwiastunie słychać bowiem było, że plącze mu się język, a on sam nie wyglądał najlepiej.

Zmartwieni fani dopytywali o aktora, a głos w sprawie postanowił zabrać producent wykonawczy Kevin Bright, który opowiedział o Matthew w rozmowie z The Hollywood Reporter:

Rozmawiałem z Matthew. Wspaniale było znów go zobaczyć. A to, co ludzie mówią, jest tym, co mówią ludzie. Nie mam nic do powiedzenia na ten temat, poza tym, że wspaniale było go zobaczyć. I myślę, że był bardzo zabawny w serialu. Ale tak, myślę, że jest w porządku. Wydaje się silniejszy i lepiej się czuje od czasu, kiedy go ostatnio widziałem, i jest podekscytowany możliwością pójścia naprzód.

Miejmy nadzieję, że 51-letni aktor w końcu zakończy swoją długoletnią walkę z nałogami i znowu wróci do pracy przed kamerami. Wielu fanów cały czas chciałoby zobaczyć, go w kolejnych produkcjach.


Zaniedbany Matthew Perry

Zaniedbany Matthew Perry

Zaniedbany Matthew Perry

Zaniedbany Matthew Perry

Zaniedbany Matthew Perry

Zaniedbany Matthew Perry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×