Zaskakujący news! Jeden z jurorów odchodzi z „MasterChef Junior”. Wiemy, kto go zastąpi!

MasterChef Junior

MasterChef Junior

Jeden z jurorów MasterChef Junior właśnie poinformował, że żegna się z programem. Decyzję przekazał w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym w social mediach. Kogo już nie zobaczymy w show?

MasterChef Junior to program, który z sezonu na sezon przyciąga coraz większą widownię. Jest wzorowany na wersji dla dorosłych, a zgłaszać się do niego mogą dzieci, które wspaniale czują się w kuchni i marzą o tym, aby z kulinariami związać swoja przyszłość. Za każdym razem na castingi zgłasza się kilkaset młodych osób, ale tylko kilkunastu z nich dostaje szansę pojawienia się w studiu programu. Młodzi adepci sztuki kulinarnej walczą nie tylko o tytuł Mistrza Kuchni Juniorów, ale także o finansową nagrodę główną w wysokości 15 tys. złotych i dwutygodniową wycieczkę w dowolne miejsce na świecie o wartości 40 tys. złotych.

Od samego początku kuchenne popisy dzieci oceniają nie tylko zgromadzeni przed telewizorami widzowie, ale także jury. Za sobą mamy już 6 sezonów programu, w którym od samego początku w roli jurorów możemy oglądać: Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana.

Mateusz Gessler odchodzi z MasterChef Junior

Mateusz Gessler to juror show, którego wyjątkowo polubili widzowie i uczestnicy. Z programem związany on jest od samego początku, czyli od 2016 roku. Dzisiaj ku zaskoczeniu wszystkich fanów programu poinformował on, że rezygnuje z udziału i nie będziemy go dłużej oglądać w roli jurora. Wszystko ogłosił, zamieszczając obszerne oświadczenie na Instagramie.

Mateusz pożegnał się z widzami i podziękował swoim pracodawcom za wspólnie spędzony czas. Zdradził też, że przed nim szykują się nowe wyzwania.

Czas płynie, a żeby czegoś nie przegapić, trzeba podejmować nowe wyzwania. Ale od początku. Moja kulinarna przygoda z @masterchefjuniortvn dobiegła końca. To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem. Bardzo dziękuję stacji @tvn.pl za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w najlepszym programie kulinarnym dla dzieci!

Były juror show jak na razie nie może zdradzić, w jaki kolejny projekt postanowił się zaangażować. Jednak nie jest go w stanie pogodzić z uczestnictwem w programie. Na końcu swojego wpisu umieścił podziękowania dla pozostałych jurorów, czyli Ani i Michela, a także całej ekipy programu.

Na koniec podziękowania dla całej ekipy programu MCJ. @ania_starmach @michelmoran_official dziękuję, za tak ciepłe przyjęcie i cenne wskazówki. Jesteście najlepsi! Kucharze, życzę Wam powodzenia i radości z gotowania. Trzymam kciuki za kolejny sezon.

Będzie Wam brakowało Mateusza w roli jurora?

Poniżej możecie zobaczyć jeden z naszych wywiadów z Mateuszem.

Nowy juror w MasterchChef Junior. Kto zastąpi Mateusza Gesslera?

Jak właśnie podała stacja TVN, ruszają już zdjęcia do siódmej edycji programu, która wiosną pojawi się na antenie. Zadebiutuje w niej też nowy juror. Tym razem obok Ani Starmach i Michela Moran dania przygotowane przez najmłodszych uczestników będzie oceniał Tomasz Jakubiak. Nie jest to jego pierwsza styczność z tym programem, ponieważ znany z ekranów kucharz pojawił się jako jeden z gości w jubileuszowej edycji MasterChefa.

Tomasz Jakubiak w MasterChef Junior

Tomasz Jakubiak w MasterChef Junior

Tomasz Jakubiak od lat pracuje przed kamerami, a widzowie mogą go kojarzyć między innymi z kanału Canal+Kuchnia, gdzie prowadzi programy o tematyce kulinarnej. Widzowie mogli zobaczyć jak radzi sobie w kuchni w takich programach jak: Sztuka mięsa, Jakubiak rozgrywa Polskę, Jakubiak w sezonie, Jakubiak lokalnie. Nowy juror gotowaniem pasjonuje się od najmłodszych lat. Chętnie nie tylko występuje przed kamerami, ale prowadzi także warsztaty kulinarne. Jest też pasjonatem podróży i poznawania nowych smaków. Od niedawna jest także szczęśliwym ojcem i wspólnie z partnerką Anastazją wychowuje syna. Czekacie na nowy sezon MasterChefa Juniora?


Anna Starmach, Mateusz Gessler, Michel Moran – wiosenna ramówka TVN 2020

Anna Starmach, Mateusz Gessler, Michel Moran – wiosenna ramówka TVN 2020

Tomasz Jakubiak w MasterChef Junior

Tomasz Jakubiak w MasterChef Junior

Tomasz Jakubiak w MasterChef Junior-1596994-17wflhw

Tomasz Jakubiak w MasterChef Junior

Komentarze

  • Gość2 pisze:

    Nie żeby coś, ale Tomasz nigdy nie zastąpi Mateusza 🙂

  • Gość pisze:

    No nie, następny sympatyczny, empatyczny juror odchodzi. Żałuję i to bardzo, ale dobrze, że nie będzie p. Magdy G. Tego bym nie przeżyła. Mam jej dość i te powtórki brr,brr.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×