Na korytarzach TVN huczy od plotek o Wojciechowskiej i Kossakowskim. Po rozwodzie pary nieoczekiwany zwrot akcji

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już po rozwodzie. Teraz nad karierą gwiazdy zawisły czarne chmury. Tygodnik dotarł do przykrych wieści. Co z jej pracą w TVN?

Martyna Wojciechowska ma za sobą rozwód z Przemkiem Kossakowskim. Przez kilka lat wydawali się być jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Połączyła ich wspólna pasja, czyli miłość do podróży i ogromna wrażliwość na los drugiego człowieka. Po ponad dwóch latach związku zdecydowali się na ślub. Ceremonię do ostatniej chwili trzymali w sekrecie i dopiero podróżnik pochwalił się w sieci pierwszym zdjęciem z żoną.

Ich szczęście nie trwało długo. Po kilku miesiącach od ślubu okazało się, że zaledwie trzy miesiące po hucznej uroczystości mąż wyprowadził się od ulubienicy widzów TVN. Po narastających plotkach na ten temat, Martyna potwierdziła rozstanie z Przemkiem, a dopiero pod koniec lipca udało im się definitywnie zakończyć małżeństwo.

Martyna Wojciechowska przez Przemka Kossakowskiego może stracić pracę?

Związek Martyny i Przemka jest już przeszłością. Okazało się, że nie rozstali się polubownie, a podróżniczka udowodniła przed sądem, że to jej były już mąż jest winny rozpadu małżeństwa.

Zapadł już wyrok i to z orzeczeniem o winie. Martynie udało się ponoć udowodnić w sądzie, że całkowitą winę za rozpad małżeństwa ponosi jej były mąż. Wyrok jest nieprawomocny, możliwe więc, że Kossakowski zechce się od niego odwołać – zdradził informator Pudelka.

Po tym jak Edward Miszczak, który bardzo cenił sobie pracę Martyny, opuścił TVN jej przyszłość w stacji jest zagrożona? Krótko po rozwodzie Przemek pogratulował posady nowej dyrektor programowej stacji, czyli Lidii Kazen, która wcześniej zajmowała się TTV i miała znakomite relacje z podróżnikiem. Teraz jeden z tygodników informuje, że Kossakowski, który jakiś czas temu oznajmił, że żegna się z pracą na wizji, może za jej sprawą wrócić na antenę.

Przemek wróci. Lidka na pewno go do tego namówi – przekonuje informator „Na żywo”.

Podobno w stacji zaczyna się plotkować o tym, że w tym wypadku dla Martyny może zabraknąć już miejsca w TVN, z którym jest związana od samego początku medialnej kariery.

Na korytarzach TVN dużo mówi się o tym, że może nie być dla niej miejsca w stacji. Nowa szefowa bardzo ceni sobie pomysły i odwagę w eksperymentowaniu Przemka – miał powiedzieć w rozmowie z tygodnikiem jeden z menadżerów TVN.

To jednak nie koniec złych wieści, jakie przekazało Na żywo. Tygodnik twierdzi, że programu Kobieta na krańcu świata zabraknie w kolejnej ramówce stacji.

Jak się dowiadujemy, najbliższej jesieni najprawdopodobniej zabraknie programu Martyny ,Kobieta na krańcu świata – przekazuje Na Żywo.

Dla fanów podróżniczki takie rewelacje byłyby prawdziwym ciosem. Widzowie na pewno nie dopuszczą do takiego obrotu sprawy, a dla samej stacji również nie byłoby to w interesie.

W końcu od wielu lat za sprawą swoich poruszających reportaży Wojciechowska przyciąga przed telewizory ogrom widzów. Jej program cieszy się tak dużą oglądalnością, a Martyna sympatią, że scenariusz przedstawiony przez tygodnik wydaje się być co najmniej nieprawdopodobny. Wydaje nam się, że nie musi się martwić o swoją przyszłość w TVN.


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

 • Gośćsmerf pisze:

  Uwielbiam p Martynę życzę powodzenia

 • Gość pisze:

  Jakoś wolę oglądać Wojciechowską niż Kossakowskiego.On jakiś dla mnie jest dziwny,nigdy do końca nie potrafię oglądnąć jego programów. Jeżeli zwolnią Wojciechowska to wiele stracą.

 • Gość pisze:

  Martyna sobie poradzi !Może nawet już dogaduje się z Polsatem !

  • Gość Lila pisze:

   Szkoda by było dla mnie to jest bardzo wporządku osoba inteligentna odważna

 • Gość pisze:

  Ja tam wolę programy Martyny. TVN też za chwilę się skończy.

  • Gośćuuuuuu pisze:

   TVN spada już od dawna na Psy Kossakowski od początku wydawał się śliski facet Żory ale za Martyna też nie przepadam

  • Gość .Wiki. pisze:

   Nie lubię już TVN -u.bo już dawno zszedł na psy.Jesynie wartościowy i budzący ciekawość jest program prowadzony przez Panią Martynę.To mądra i silna kobieta .Mam nadzieję że inna stacja doceni jej bardzo wartościowy program i nie pozwoli żeby zniknol..Zycze wszystkiego najlepszego Pani Martyno.

 • Gośćiiik pisze:

  I tym samym czekamy na Twoj osobisty kanal na jutjube „Kobiety na krancu swiata”. Jestem pewna,ze zaczniesz zarabiac wiecej,niz w TVN

  • Edward pisze:

   Błagam tylko nie Polsat!!! Pani Martyno, to byłby największy błąd Pani życia.. czy chce Pani pracować w królestwie disco polo, muzyki weselnej i licówek Krzyska Ibisza??

 • Bubuś pisze:

  TVN już dawno zszedł na psy teraz Edziu wykończy kolejną stację.

 • Gość pisze:

  TVN Zchodzi na psy POLSAT rozwinie skrzydla

  • Gość pisze:

   Właśnie jestem tego sego zdania

  • Jozin pisze:

   Twoja wypowiedź sugeruje że jesteś zakompleksionym wieśniakiem który wyrwał się do miasta i chce być bardziej miejski niż miastowi. Nie jestem fanem disco polo ale są w tym kraju ludzie którym się podoba. TVN segreguje, tego nie będziesz oglądał.
   Przykład rasistowskiej i ksenofobicznej stacji. Czym się różnią licówki Ibisza od licówek Olejnik czy dziada wojewódzkiego?

 • Gość pisze:

  Zdrowia karambol szczecin karambol mazury karambol góry a w domu tylko wylana kawa będzie mnie słuchał ta jasne nie dam się poniźac babie na cały świat ała ała dobra rób sobie co chcesz bp niszczy ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

   Chciałeś błysnąć to trzeba było posypać się brokatem

  • Wiktoria pisze:

   Ja lubię i Wojciechowska i Kosakowskiego, ich programy są super. Myślę że nie straci pracy, TVN by dużo straciło.Obojgu życzę powodzenia w swoich projektach. ❤

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×