Szukaj

Internet tonie w zdjęciach ze ślubu Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Przyjaciele pokazali więcej niż para młoda

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. W sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości, które udostępniają ich przyjaciele. Ale romantycznie!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, chociaż potwierdzili zaręczyny, nie chcieli się wypowiadać na temat przygotowań do ślubu. Podróżniczka w rozmowie z Jastrząb Post mówiła, że o wszystkim poinformuje ewentualnie po fakcie:

Gdybym chciała powiedzieć, że wychodzę za mąż, albo, że wyszłam za mąż – a to jest bardziej prawdopodobne, że powiem to po fakcie – to bym to zrobiła. Ciągnięta za język się nie przyznam, chociaż byście mnie przypalali. Ale to tylko dlatego, że są takie rzeczy w życiu, których w ogóle nie nazywam prywatnymi, bo mi się to życie prywatne i zawodowe bardzo miesza. Moja praca to nie jest praca, tylko misja, ale są takie rzeczy, które nazywam intymnymi i takie sytuacje i okoliczności, w których jesteśmy tylko we dwoje, albo tylko z naszymi najbliższymi i z pewnością ślub należy do takich wydarzeń.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: kolejne zdjęcie z wesela

Martyna Wojciechowska dotrzymała obietnicy. O tym, że ślub z Przemkiem Kossakowskim jest już za nią, podzieliła się ze światem w sobotnie popołudnie. Udostępniła zdjęcia z sesji, na której pokazywała kreację w pełnej okazałości. Dopiero na tych zdjęciach widać, jaka ona jest piękna.

Specjalnie dla Martyny stworzyła ją Viola Piekut. Nie jest tajemnicą, że znana i lubiana projektantka gwiazd wraz z mężem kibicują podróżnikom. W niedzielny poranek to właśnie ona na swoim Instagramie pokazała kolejną, romantyczną fotografię z uroczystości. W opisie podkreśliła, że zaprojektowanie tego ubrania było dla niej dużym zaszczytem:

Bo miłość to podróż. Najpiękniejsza ze wszystkich! @martyna.world & @przekossakowski

To był zaszczyt.

Fot. @martawojtal

O tym, że projekt idealnie pasował do podróżniczki, internauci nie mieli nawet cienia wątpliwości. W komentarzach komplementują kreację, doceniają bardzo romantyczny kadr:

  • Cudowne zdjęcie, wielkie gratulacje i dużo szczęścia.
  • Nie mogę się napatrzeć… Cudowni.
  • Minimalistyczna idealna suknia i niekończąca się miłość. Duet idealny. Szczęścia i miłości.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Martyna i Przemek tworzą idealny duet.


Martyna Wojciechowska w kreacji od Violi Piekut

Martyna Wojciechowska w kreacji od Violi Piekut

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - zdjęcie z wesela

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - zdjęcie z wesela

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×