Szukaj

Martyna Wojciechowska o ślubie w DDTVN. Odpowiedziała tylko na jedno pytanie. Ale za to jak bardzo osobiste

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już po ślubie. Czy podróżniczka przyjęła nazwisko męża? W Dzień Dobry TVN zdradziła, jaka jest prawda. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się, o czym poinformowali w social mediach. Podróżnik w piątek udostępnił zdjęcie, na którym wraz z żoną pokazują ślubne obrączki. Dzień później jego wybranka podzieliła się sesją, w której trakcie pochwaliła się suknią w pełnej okazałości.

Kreację, specjalnie dla Martyny, zaprojektowała znana projektantka współpracująca z gwiazdami, Viola Piekut. Jak zdradziła po fakcie, był to dla niej zaszczyt. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Nie tylko ubiór, ale także oprawa muzyczna była z najwyższej półki. Małżonkowie zaangażowali znaną skrzypaczkę, która wystąpiła dla zaproszonych gości. Na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów, do których zaliczyć można m.in. fakt, że teledysk do piosenki Magic Symphony, w którym miała przyjemność zagrać, osiągnął ponad 25 milionów odsłon.

Ślub i weselę odbywały się w przepięknej scenerii, o czym informował Fakt. Tabloid podawał, że nowożeńcy zaprosili gości do klimatycznego miejsca:

Ceremonia i weselisko odbyły się w klimatycznym miejscu pod Warszawą. Na ten wyjątkowy dzień zakochani wybrali teren gdzie kiedyś znajdowała się cementownia i stadnina koni, dziś przekształcone w nastrojowy i nietuzinkowy dom weselny — podawał Fakt.

Martyna Wojciechowska przyjęła nazwisko męża?

Chociaż do mediów wciąż docierają nowe informacje na temat ślubu Wojciechowskiej i Kossakowskiego, podróżniczka już wróciła do wykonywania służbowych obowiązków. W niedzielę gościła w Dzień Dobry TVNgdzie opowiadała o nowym sezonie programu Kobieta na krańcu świata, który wystartuje już za tydzień, 25 października. Mówiła także o rocznicy powstania fundacji Unaweza. 

Nie zabrakło wspomnienia o ślubie. Chociaż podróżniczka niechętnie wypowiadała się na ten temat, powiedziała, że nie przyjęła nazwiska swojego męża.

Warto wspomnieć, że gdy Martyna zakończyła wywiad, stanęła oko w oko z paparazzi. Podróżniczka poświęciła chwilę, by pozować do zdjęć, potem wsiadła w samochód i odjechała sprzed studia. Galerię zdjęć możecie zobaczyć tutaj.


Martyna Wojciechowska - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska w kreacji od Violi Piekut

Martyna Wojciechowska w kreacji od Violi Piekut

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×