Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie syna. Jego towarzysz, to spora niespodzianka

Martyna Gliwińska z synem

Martyna Gliwińska z synem

Martyna Gliwińska pokazała kolejne zdjęcie Kazika. Przy okazji zdradziła, jak pojawienie się nowego domownika wpłynęło na jej pieska 50 Centa. Czy czworonożny przyjaciel zaakceptował konkurencję?

Martyna Gliwińska odkąd została mamą, całkowicie skupiła się na malutkim Kaziku. Macierzyństwo bardzo jej służy. Idealnie odnalazła się w nowej roli, a nawet pochwaliła się idealną już sylwetką. Zdjęcia synka zdominowały jej profil na Instagramie, a maluch szybko zdobył serca internautów. Czy przekonał do siebie także pupila swojej mamy, pieska 50 Centa? Czasem taka przyjaźń bywa trudna.

Martyna Gliwińska zdjęcie Kazika z pieskiem

Martyna Gliwińska urodziła Kazika w połowie marca, to czwarte dziecko Jarosława Bieniuka. Pierwsze zdjęcie malucha pojawiło się w sieci na początku kwietnia. Od tego momentu niemal zdominował Instagram swojej mamy.

Niedawno Kazikiem pochwaliła się także jego starsza siostra, Oliwia,  która pokazała rodzinną fotografię. Widać na niej Jarosława Bieniuka, który trzyma maluszka na kolanach. To samo zdjęcie pojawiło się też na profilu Gliwińskiej.

Dzisiaj Martyna pokazała, jak świetnie z jej synkiem dogadał się jej chihuahua. Pieski, jak wiadomo, nie zawsze z entuzjazmem witają nowego członka rodziny. Jak poszło z 50 Centem? Pupil bardzo zaskoczył swoją panią i pokochał Kazika od pierwszego psiego wejrzenia.

 

Wszyscy twierdzili, że gdy urodzi się Kazik to Centowi spadnie koronka z głowy. Jak widać wcale nie chce jej tak łatwo oddać. Swoją drogą to ciekawe, że zwykle stronił od małych dzieci bo się ich pewnie bał… natomiast Kazika nie odstępuje na krok! To się nazywa braterstwo – napisała.

Internauci zachwycili się pięknymi fotografiami małego Kazika. Maluch jest przesłodki, a jeszcze w towarzystwie pieska? Widok cudny.

  • Boże jaki piękny do zjedzenia.
  • Cudowny widok!
  • Śliczny synio!
  • Przyjaźń na całe życie. Pieknie! – piszą.


Martyna Gliwińska - Kazik i 50 Cent

Martyna Gliwińska - Kazik i 50 Cent

Martyna Gliwińska - Kazik

Martyna Gliwińska - Kazik

Martyna Gliwińska - figura po ciąży

Martyna Gliwińska - figura po ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×