Żmuda Trzebiatowska w obiektywie męża zachwyca szczupłą sylwetką. Trudno uwierzyć, że niedawno została mamą

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, które zrobił jej mąż, Kamil Kula. Internauci w komentarzach komplementują jego talent i doceniają urodę aktorki.

Marta Żmuda Trzebiatowska swojego aktualnego męża, Kamila Kulę, poznała w 2013 roku. Połączyło ich gorące uczucie, które dwa lata później postanowili sformalizować. Ich ślub, który odbył się poza Warszawą, był utrzymywany w tajemnicy. Wiedzieli o nim jedynie najbliżsi.

Zakochani sprawdzają się nie tylko w roli małżonków, ale także rodziców. W 2017 roku na świecie pojawił się ich synek, Brunon. W 2020 roku do rodziny dołączyła Klara. Aktorka o narodzinach córki poinformowała w bardzo oryginalny sposób. Zamiast pierwszego zdjęcia, udostępniła na Instagramie fragment jednego z wierszy:

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć – MAMA.

Na początku 2021 roku Żmuda Trzebiatowska zakończyła urlop macierzyński i wróciła do pracy. W połowie lutego pojawiła się na planie serialu Na dobre i na złe, gdzie wciela się w doktor Hanię. Postać, którą gra, miała wypadek samochodowy i trafiła do szpitala, gdzie koronawirus odizolował ją od świata. Po miesiącach rozłąki wróciła jednak do ukochanego Michała.

Marta Żmuda Trzebiatowska w obiektywie męża

Żmuda Trzebiatowska nie tylko wróciła na plan, ale także stara się aktywnie działać w sieci. W czwartek udostępniła nowe zdjęcie na Instagramie.

Aktorka wygląda niesamowicie. Trudno uwierzyć, że niedawno została mamą. Ma na sobie granatowy komplet, który podkreśla jej świetną figurę. Połączyła go z pofalowanymi włosami i wyrazistym makijażem z podkreślonymi ustami. Gwiazda patrzy w bok obiektywu. W opisie zdradziła, że pozowała wyjątkowemu fotografowi, mężowi, który robi jej coraz lepsze zdjęcia:

Mój mąż zrobił mi dziś taką fotkę. Tak mi się podoba, że wrzucam ją tu. @kamilkula.official coraz lepszy z Ciebie fotograf.

Internauci nie przeszli obok tego wpisu obojętnie. W komentarzach podkreślali, że takiej modelce nie da się zrobić złego zdjęcia:

  • Takiej Modelce nie da się zrobić złego zdjęcia… Nie ujmując niczego Fotografowi.
  • Zjawiskowo. Delikatnie i kobieco, bardzo ładnie Pani w granacie.
  • Przepiękne zdjęcie, zawsze to mówię,najpiękniejsza polska aktorka.

Trzeba przyznać, że Kamil Kula ma talent do robienia zdjęć, a Marta Żmuda Trzebiatowska wygląda zachwycająco.


Marta Żmuda Trzebiatowska w obiektywie męża

Marta Żmuda Trzebiatowska w obiektywie męża

Marta Żmuda Trzebiatowska ma grzywkę

Marta Żmuda Trzebiatowska ma grzywkę

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×